زولبیا و بامیه چند + قیمت ۱۴۰۰

زولبیا و بامیه چند آیا قیمت ۱۴۰۰ ثابت میماند یا همانند شیرینی 99 باید لیست قیمت را بر پایه قیمت جدید مواد اولیه تغییر داد.

قیمت زولبیا و بامیه خانگی امسال به دلیل نبود روغن و افزایش قیمت آن سیر صعودی به خود گرفته است ولی مطمئن باشید ما ارزانترین فروشنده زولبیا و بامیه در تهران هستیم.

باید این نوید را به شما مشتریان عزیز بدهیم که زولبیا و بامیه به دو صورت در شرکت ما ارائه می شود:

  1. زولبیا و بامیه با مجوز غذا و دارو
  2. زولبیا و بامیه با مجوز تولید

البته این را در نظر بگیرید که کیفیت هر دو محصول کاملا یکسان است ولی زولبیا بامیه ای که دارای مجوز خاص است با تاریخ تولید و انقضا 6 روزه به شما عزیزان عرضه میشود.

لیست قیمت زولبیا و بامیه خانگی سال ۱۴۰۰

این شیرینی خوشمزه و پرطرفدار که در یک ماه از سال رکورد خرید و فروش شیرینی خشک را در شرکت ما یک تنه جا به جا میکند، شیرینی زولبیا و بامیه است.

این مجموعه علاوه بر عرضه با کیفیت ترین و در عین حال ارزان ترین شیرینی های خشک را در اسرع وقت با شرایط بسیار عالی به مشتریان خود عرضه می کند.

اگر در پی خرید شیرینی درجه 1 هستید حتما با مشاوران ما تماس حاصل نمایید تا بهترین راهنمایی را برای خرید به شما عزیزان ارائه نمایند.

زولبیا و بامیه چند + قیمت  ۱۴۰۰

با توجه به کیفیت های مختلفی که در تولید این شیرینی مخصوص ماه مبارک رمضان وجود دارد بنابراین در بازار شیرینی 1400 با قیمت های مختلفی روبه رو می شویم.

ولی ما به کیفیت و نوع مواد اولیه و نحوه پخت محصولات خود کاملا اطمینان داریم و تمامی محصولات خود را با مجوزهای لازم وزارت سازمان غذا و دارو ارائه مینماییم.

به جرات میگوییم که ما توان تولید برای شرکت های همچون شرکت ایران خودرو و شرکت سایپا را ارزانتر و با کیفیت تر از هر تولیدی داریم.

همچنین مسئولان خرید فروشگاه های زنجیره ای رفاه و فروشگاه زنجیره اتکا می توانند به راحتی بر همکاری صمیمانه و منصفانه ما حساب باز کنند.

اعلام قیمت زولبیا بامیه ۱۴۰۰ اینترنتی

باید این نوید را به شما بدهیم که قیمت فروش آنلاین زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان با خرید حضوری آن اصلا فرقی نمیکند.

بنابراین شما مشتریان گرامی میتوانید با خرید اینترنتی تمامی محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید و در زمان تایین شده دریافت نمایید.

ما تولید و تامین کننده بسیار منصف و باکیفیت در محصولات مختلف شیرینی خشک هستیم به همین سبب اداره پست و اداره آتش نشانی از مشتریان دائمی ما هستند.

فقط و فقط کافیست یکبار از ما خرید کنید تا شما نیر از مشتریان دائمی ما شوید. بهترین همون تازه ترینه.

اشتراک گذاری