ما چه کسی هستیم؟

شرکت میکادو با تجربه ای 20 ساله توانسته در عرصه تولید شیرینی جزء  بهترین برندها در تهران باشد. ما با توجه به تجربه و مهارتی که در این سال‌ها به دست آورده‌ایم به قطب تولید و توزیع شیرینی به صورت عمده به مجالس, سمینارها, شرکت ها, ارگان ها, سازمان ها و کارخانه های صنعتی تبدیل شده ایم. ما یک تیم بسیار قوی و ماهر از استادان چیره دست در تولید شیرینی را یک جا جمع کرده ایم تا توانستیم مشتریان زیادی را به سوی خود جلب کنیم.

اهداف ما


خرید شیرینی بدون واسطه یک مزیت بسیار بالا برای مشتریان محسوب می شود تا بتوانند در هزینه ها صرفه جویی کنند, بابراین اگر به دنبال کیفیت ,قیمت مناسب و تعهد در تحویل هستید حتما از ما خرید کنید تا بتوانید یک خرید خوب و لذت بخش را تجربه کنید. ما به شما اطمینان میدهیم با یکبار خرید از محصولات ما حتما از مشتریان دائم ما خواهید شد.شرکت میکادو در حوزه تولید و توزیع انواع مختلفی از شیرینی های مرغوب و درجه یک بدون واسطه, می تواند پاسخگوی بسیاری از نیازهای شما در تمامی اعیاد و مراسم ها باشد.

ماموریت ما

ما همیشه بر این باوریم که فروش پایان کار نیست, بلکه اغاز یک تعهد است.

صداقت,مهمترین راز تداوم یک کسب و کار است, ما در مجموعه میکادو, این جمله را زندگی میکنیم.

آیا محصولات ما‌ را تا به حال امتحان کرده اید؟

فقط یکبار ما را نیز امتحان کنید تا با مصرف محصولات ما مشتری همیشگی ما شوید. تمام سعی و تلاش ما ارائه محصولی با کیفیت و مقرون به صرفه به شما مشتری گرامی است. زیرا ما بار داریم که موفقیت تنها در سایه رضایتمندی خریداران حاصل می شود.