خرید شیرینی شب عید عمده

خرید شیرینی شب عید عمده برای هدیه به کارکنان و پرسنل تمامی شرکت ها، ارگان ها، ادارات و کارخانه های دولتی و خصوصی را به ما بسپارید.

در واقع {آخرین قیمت انواع شیرینی} را به قدری برای شما ارزان و مقرون به صرفه محاسبه میکنیم که شما نیز متعجب خواهید شد، چون منفعت واقعی شما در خرید از ما است.

پس قیمت شیرینی خشک ۱۴۰۰ با بهترین کیفیت و بسته بندی های شیک و سبک در شرکت ما طوری تهیه میشود که بسیاری از شرکت ها تمایل به خرید از ما را دارند.

قیمت شیرینی خشک مخلوط ارزان

ارزان بودن تولیدات ما اصلا و ابدا به معنای پایین بودن کیفیت نیست، بلکه شعار شرکت ما فقط وفقط سود بالا در فروش بیشتر است.

پس شما عزیزان و مسئولان خرید شرکت ها و سازمان های مختلف برای دریافت قیمت روز شیرینی خشک با ما تماس بگیرید یا در واتساپ پیام دهید.

شایسته است بدانید که قیمت هر کیلو شیرینی خشک معمولان با هم برابر است مگر در شیرینی های خاصی مانند موارد زیر که مواد اولیه متفاوتی دارند:

  • شیرینی قرابیه
  • شیرینی نارگیلی
  • شیرینی گردویی

شیرینی های خشکی که ذکر شد معمولا شیرینی خشک مجلسی میباشند و به صورت عمده برای مراسمات و مدعوین شرکت ها و سازمان ها سفارش داده میشوند.

خرید شیرینی شب عید عمده

دیگر نگران شیرینی های خشک شب عید نباشید چون ما میتوانیم بهترین و باکیفیت ترین شیرینی را برای پخش عمده و صادرات به شما ارائه کنیم.

به عنوان مثال {قیمت شیرینی خانگی} ۱۴۰۰ را که یکی از شیرینی مخصوص عید هست میتوانید ارزان، باکیفیت با بسته بندی عالی از ما بخواهید.

این شیرینی خانگی با تنوعی بسیار زیاد در اوزان مختلف در بسته بندی ها و جعبه های شیک در کارخانه ما تولید میشود.

چون محصولات ما دارای نشان سیب سلامت پس به راحتی قابل فروش در فروشگاه های زنجیره ای رفاه و فروشگاه های زنجیره ای اتکا در سراسر ایران است.

همچنین چون تولیدات ما دارای مجوزهای لازم برای صادرات میباشد بنابراین، ما آمادگی لازم برای همکاری با کسانی که صادرات میکنند را داریم.

 قیمت شیرینی دانمارکی درجه ۱

وقتی از عالی بودن {شیرینی دانمارکی} صحبت به میان میاوریم یعنی از نوع و کیفیت آرد، کرمفیل، شکر، استادکار،بهداشت و قیمتگذاری آن مطمئن هستیم.

پس اگر شیرینی دانمارکی بسیار عالی در غرب تهران میخواهید حتما با ما تماس بگیرید تا بهترین نوع شیرینی را که تازه و خوشمزه باشد، خریداری نمایید.

همچنین شایسته است بدانید که قیمت شیرینی لطیفه اصل تبریزی را نیز فقط و فقط مجموعه ما در غرب تهران تولید میکند پس فرصت را از دست ندهید و تخفیفات را دریابید.

اشتراک گذاری