خرید شیرینی کشمشی آنلاین در تهران

خرید شیرینی کشمشی آنلاین در تهران با قیمتی فوق العاده ارزان و کیفیتی خارق العاده جهت عرضه در روزهای عید قربان و عید غدیر از شرکت میکادو امکان پذیر است.

اینکه شما بدانید “یک کیلو شیرینی کشمشی چند عدد است” به شما کمک خواهد کرد که وزن دقیق شیرینی خشک کشمشی را تخمین بزنید و هزینه های پیش رو را براورد کنید.

در هر کیلو شیرینی خشک کشمشی حدودا 50 عدد قرار میگیرد و برای پذیرایی در مکان های مانند شرکت ها و سازمان ها و کارخانه های صنعتی بسیار مقرون به صرفه است.

شیرینی کشمشی خانگی از جمله شیرینی های بسیار پر مخاطب میباشد که اکثر مردم به خاطر وجود کشمش، تمایل به خوردن این شیرینی مقوی دارند.

یک کیلو شیرینی زبان چند عدد است؟

شیرینی های خشکی مانند زبان و پاپیون حس زیبای کودکی و یاد قدیما و در واقع نوستالوژی بسیار قشنگ و لذت بخشی را برایمان یاد آوری میکند.

شیرینی زبان امروزه با اشکال مختلفی اعم از سایز ریز یا خیلی درشت تهیه میشود که البته ظاهر و قالب قدیمی آن بسیار پر مخاطب تر و پرفروش تر است.

از مزیت های خوب این شیرینی سنتی و قدیمی این شیرینی این است که از ماندگاری خوبی برخوردار است و کیفیت آن حتی پس از یک هفته تغییر چندانی نمیکند.

شما دوستان عزیز میتوانید با خرید شیرینی آنلاین کمک بزرگی به خود در صرفه جویی در وقت و هزینه نموده و همچنین با کاهش در رفت و آمد خود را در معرض ویروسها و انواع آلودگی ها قرار نداده اید.

خرید شیرینی کشمشی آنلاین در تهران

در فصل تابستان که به دلیل دمای بالای هوا جابجایی و نگهداری شیرینی های تر که با مشکل همراه است، بسیاری از مشتریان قدیمی ما ترجیح میدهند از انواع مختلف شیرینی های خشک استفاده کنند.

شیرینی کشمشی از شیرینی های خشکی است که در شرکت میکادو بسیار ترد و خوشمزه درست میشود و بسیاری از شرکت های خودرو سازی برای اعیاد مختلف، اولین گزینه روی میزشان!!! شیرینی کشمشی است.

اگر در جستجوی شیرینی های لذیذ و تازه و خوشمزه که با مواد اولیه خوب تهیه شده اند حتما با ما تماس بگیرید و با خرید از ما در عید قربان از تخفیفات ویژه ما استفاده نمایید.

قیمت شیرینی دانمارکی سال ۹۹ 

ایا میدانید هر کیلو شیرینی برای چند نفر است ؟ باید یگوییم که تعداد در شیرینی های مختلف با یکدیگر فرق میکند و در شیرینی دانمارکی این تعداد میان 25 الی 30 عدد متغییر است.

قیمت شیرینی دانمارکی به قدری در شرکت میکادو مناسب و ارزان است که از هر قشری توان سفارش و خرید آن را دارند و ما مشتریانی را داریم که حتما در اعیاد قربان و غدیر یک سنت در میان آنها محصوب میشود.

ما دست دوستی به سوی تمام مسولان خرید شرکتها، سازمانها،ارگانها وکارخانه ها دراز کرده ایم و قول میدهیم اگر ما را به عنوان مرکز خرید شیرینی های خود انتخاب نمایید، قطعا در آینده از این تصمیم خرسند خواهید شد.

اشتراک گذاری