مرکز عمده فروشی کیک و شیرینی به شرکت ها

مرکز عمده فروشی کیک و شیرینی به شرکت ها با کیفیتی ایده ال، دارای تخفیفات ویژه و ارسال رایگان به همراه مشاوره رایگان در شرکت میکادو انجام می شود.

خرید انلاین شیرینی توسط بسیاری از شرکت ها و سازمان ها و صنایع خودرو سازی جهت پذیرایی از پرسنل و کارکنان و همچنین مدعوین در تمامی ایام از شرکت ما انجام می شود.َ

شما دوست عزیزی که به دنبال خرید بهترین شیرینی خشک هستید در اسرع وقت با ما تماس حاصل نمایید تا ما طمع شیرین خرید آنلاین را برای شما ماندگار کنیم.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتردر تلگرام یا واتساپ پیام دهید و یا تماس تلفنی حاصل نمایید.ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

خرید آنلاین شیرینی برای شرکت ها در تهران

امروزه بهترین روش خرید شیرینی به جهت وجود بیماری ناشناخته کرونا از طریق اینترنت انجام می شود.

شرکت میکادو نیز برای رفاه حال شما عزیزان پس از ثبت سفارش از جانب شما شیرینی های درخواستی شما را در اسرع وقت به محل مورد نظر ارسال مینماید.

بسیاری از شرکت های خودروسازی و کارخانه های صنعتی در ایام عید برای پذیرایی از پرسنل و کارکنان خود پیشنهاد شیرینی عید از ما می خواهند.

بهترین شیرینی خشک که ازنظر قیمت ارزان و مقرون به صرفه برای سازمان ها و شرکت ها باشد به شرح زیر است:

  • شیرینی دانمارکی
  • شیرینی پای سیب
  • شیرینی تارت میوه
  • شیرینی تخته ای نارگیلی
  • شیرینی پای نارگیلی

شرکت میکادو برای شما مشتری عزیزی که خرید بالای 50 کیلو شیرینی خشک را داشته باشید ارسال رایگان در غرب تهران را دارد.

 معروفی عمده فروشی کیک و شیرینی به صنایع خودروسازی

بسیاری از شرکت های خودرو سازی و شرکت ها در جهت پذیرایی عصرانه و مراسم افطاری یا اعیاد مختلف سال به دنبال قنادی ها و گارگاه های قنادی برای

رفع نیاز خود هستند.

ما به جرات به شما میگوییم که شرکت میکادو یکی از بهترین تامیین کنندگان نیاز شما بدون واسطه در سطح کیفی بسیار بالار و عالی است.

شما فقط با یک بار امتحان خواهید دید که ما بهترین شیرینی های خشکرا با قیمتی واقعا ارزان برای شما ارسال خواهیم کرد.

شما دوست عزیزی که مسولیت خرید شیرینی های شرکت یا کارخانه ای را بر عهده دارید حتما با ما تماس بگیرید، ما مطمئنیم که شما از خرید خود راضی خواهید شد.

قیمت شیرینی مربایی سال ۹۹ چند است؟

شما اگر خواستار انواع متنوعی از شیرینی خشک هستید  که دارای کیفیتی خوب و قیمتی متناسب باشد، بی درنگ با ما تماس بگیرید و سفارشات خود را ثبت نمایید تا از تخفیفات ویژه برای مشتریان دائمی ، برخوردار شوید.

شیرینی های مربایی نیز مانند دیگر شیرینی های خشک از طرفداران بسیاری برخوردارند. شیرینی های مربایی درسمینارها و  در ایام عید نوروز از استقبال بینظیری برخوردار است.

اگر شما مشتری عزیز، پیشنهاد شیرینی عید از ما بخواهید حتما شیرینی مربایی یکی از شیرینی های خشکی است که به شما معرفی میکنیم. زیرا این شیرینی خشک علاوه بر اینکه از ماندگاری بالای برخوردار است دارای قیمت مناسبی نیز میباشد.

اشتراک گذاری