مرکز فروش شیرینی خشک ارزان برای عید قربان

مرکز فروش شیرینی خشک ارزان برای عید قربان در شهر تهران به صورت اینترنتی سفارشات را ثبت نموده و در بسته بندیهای کاملا استاندارد و بهداشتی ارسال مینماید.

خرید اینترنتی شیرینی خشک یک مزیت بسیار خوب است که، در این روزها که تردد در مکانهای عمومی به خاطر ویروس کرونا به شدت نهی شده ،شرکت میکادو در اختیار هم میهنان عزیز قرار داده است.

شما مشتریان عزیزی که، برای شرکت یا سازمان یا کارخانه های صنعتی نیاز به خرید شیرینی برای ایام خاصی را دارید، حتما حتما با ما تماس بگیرید تا از تخفیفات ویژه ما در اعیاد مختلف بهرهمند شوید.

ما دست دوستی به طرف تمامی مسولان خرید در شرکت های خودرو سازی، سازمانها، شرکتها و کارخانه های صنعتی دولتی و خصوصی دراز کرده ایم و دست انها را به گرمی میفشاریم.

شما سروران گرامی با قبول درخواست ما جدیدترین شیرینی عید را برای پرسنل و کارکنان در ایام جشن و سرور تهیه نمایید، البته با قیمتی ارزان و کیفیتی عالی.

فروش عمده شیرینی عید قربان و عید غدیر      

عید قربان و عید غدیر که از اعیاد بزرگ ما مسلمانان است توسط بسیاری از شرکت ها و کارخانه ها جشن گرفته میشود و به همین سبب بسیاری از صاحبان مشاغل مبادرت به خرید شیرینی خشک مینمایند.

خرید شیرینی دانمارکی در این اعیاد بسیار مرسوم و مورد پسند مشتریان ما میباشد، چون علاوه بر اینکه خرید شیرینی دانمارکی آنلاین  بسیار اسان است، از نظر قیمتی نیز بسیار مقرون به صرفه است.

سفارش آنلاین شیرینی که چند سالی است به یک اصل در میان مردم مخصوصا شرکت ها و سازمانها تبدیل شده است، مشتریان را در برابر ویروسها، گرما، سرما، ترافیک و آلودگی. . . . محافظت مینماید.

مرکز فروش شیرینی خشک ارزان برای عید قربان

 شرکت میکادو طرحی به نام عید تا عید را در نظر گرفته تا مشتریان عزیزش را با دادن تخفیفات ویژه ای شیرین کام نماید و با پخش عمده شیرینی عید بتواند سهم کوچکی در شادی هم میهنان داشته باشد.

خرید شیرینی تارت میوه ای در این ایام  بازار بسیار داغی دارد زیرا با وجود تنوع در میوه های فصل تابستان، شیرینیهای تارت میوه ای هم همچون رنگین کمان رنگارنگ شده و هر ذائقه ای را تحریک میکند.

قیمت شیرینی خشک 98 با شیب ملایمی بالا رفت ولی به دلیل بالا رفتن قیمت دلار، بعضی از مواد اولیه شیرینی پزی ها بالا رفته است که این سبب شده دربعضی از شیرینی ها تغییر قیمت ایجاد شود.

ارزانترین قیمت شیرینی گردویی در بازار

با توجه به گران شدن گردو در سال 99  قیمت شیرینی گردویی نیز به تبعیت از آن سیر صعودی را به خود گرفته و به نظر خود را برتر ازبسیاری از شیرینی ها لاکچری همچون قرابیه تبریز میداند!!!!

قیمت شیرینی قرابیه در سال ۹۸ و قیمت شیرینی نخودچی خانگی 98 دچار گرانی نشد ( گوش شیطون کر!!! ) و این جای بسی خوشحالی است و امیدواریم در سال 99 نیز به همین ترتیب بماند.

شما میتوانید انواع شیرینی های موجود در قنادی ها را با تماس تلفنی یا ارسال پیام در تلگرام یا واتساب با شماره تلفن 09126993690 سفرش دهید و در اسرع وقت تحویل بگیرید.

اشتراک گذاری