مرکز خرید شیرینی ارزان | بدون واسطه

مرکز خرید شیرینی ارزان و بدون واسطه، مناسب ترین قیمت شیرینی خشک سال 99 را با کیفیتی بینظیر در محیطی کاملا بهداشتی تولید و توزیع میکند.

شما مشتریان عزیز میتوانید شرکت میکادو را به عنوان یک تامین کننده بسیار منصف و دلسوز برای شرکت، ارگان، اداره یا کارخانه خود انتخاب نمایید .

ما شیرینی های جدید سال 99 را بر اساس لیست قیمت اتحادیه قنادان در ایام قرنطینه به صورت آنلاین سفارش گرفته و در اسرع وقت برای شما عزیزان ارسال مینماییم.

فقط کافیست یک بار به اعتماد نمایید تا ما ارزانترین شیرینی خشک را با کیفیتی فوق العاده برای شما ارسال نماییم، ما حسن نیت و خوشقول بودنمان را در بین شرکت ها و کارخانه داران جاده مخصوص تهران به اثبات رسانده ایم.

 

قیمت شیرینی دانمارکی سال ۹۹  

انواع شیرینی دانمارکی با تزیینات مختلف که نمونه یک شیرینی شیک را به نمایش میگذارد، در شرکت میکادو تولید و به قیمت اتحادیه قنادان تهران توزیع میشود.

خرید شیرینی دانمارکی آنلاین این امکان را به شما میدهد که ارزانترین قیمت شیرینی خشک را بدون نیاز به رفت و آمد و صرف وقت در محل مورد نظر، پرداخت کنید.

شما میتوانید قیمت هر کیلو کیک یزدی را بر اساس مقدار و تعداد کیک یزدی مورد نیازتان دریافت نمایید، در واقع هر چقدر تعداد کیک یزدی بیشتر باشد قیمت آن ارزانتر میشود.

مرکز خرید شیرینی ارزان | بدون واسطه

شما عزیزان میتوانید قیمت شیرینی مربایی را که دارای تنوع و قالبهای متفاوتی میباشد از شرکت میکادو برای جشن ها، سمینارها، مراسمات وعید نوروز با قیمتی فوق العاده مناسب تهیه نمایید.

برای اطلاع دقیق از قیمت شیرینی گردویی، شیرینی پفکی گردویی و خرید شیرینی پفکی میتوانید با کارشناسان ما با شماره 09126993690 ارتباط برقرار نمایید تا از قیمت شیرینی خشک سال ۹۹   مطلع شوید.

قیمت شیرینی نخودچی 99 در ظرفهای کریستال بسیار زیبا و شکیل با عطر روغن کرمانشاهی برای ایام نوروز در شرکت ما در خرید با تعداد بالا با قیمتی باورنکردنی عرضه میشود.

یک کیلو شیرینی کشمشی چند عدد است؟

شیرینی کشمشی نیز یکی دیگر از شیرینی های خشک بسیار ارزان، خوشمزه و مقوی است که بسیاری از شرکتها و کارخانه های صنعتی برای پذیرایی از پرسنل از کارکنانشان سفارش میدهند.

شیرینی کشمشی خانگی نیز میتواند بر اساس مواد اولیه به کار رفته در آن از قیمت های متفاوتی در بازار برخوردار شود. این قیمت ها از 25 هزار تومان تا 45 هزار تومان متغییر است.

قیمت شیرینی کشمشی در شرکت میکادو در حد متعادلی است در واقع شما میتوانید بهترین شیرینی را از ما با قیمتی بسیار ارزانتر از قنادی ها خریداری نمایید زیرا ما بسیاری از هزینه های جانبی را نداریم.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin

مطالب دیگر

0 نظر on مرکز خرید شیرینی ارزان | بدون واسطه

نظر بگذارید