رقابت در قیمت شیرینی زبان خانگی

 رقابت در قیمت شیرینی زبان خانگی با اختلاف زیادی میان شرکت میکادو و دیگران در مقایسه با لیست قیمت اتحادیه قنادان وجود دارد.

قیمت شیرینی سال ۹۹ بر روی شیرینی خشک و تر هرج و مرج های زیادی را به وجود آورده است.

تغییرات قیمت شیرینی خشک سال 99 نتوانست رابطه و علاقه مردم را نسبت به انواع شیرینی از بین ببرد.

فقط در دوران قرنطینه جدایی و طلاق بزرگی میان شیرینیها و دلدادگانشان به وجود آمد که با خرید آنلاین شیرینی این جدایی به وصالی زیباتر نائل آمد.

با وجودی که شیرینی زبان ریز و متوسط از شیرینی های خشک پر کاربرد در ایام نوروز است ولی شیرینی زبان بزرگ نیز طرفدداران خود را دارد.

این شیرینی خوش رنگ و لعاب جایگاه خود را در سمینارها، کارخانه های صنعتی، شرکتها و دورهمی ها در ایام مختلف باز کرده است.

شیرینی نخودچی که معرف حضورتون هست و نیاز به تعریف و تمجید ندارد، قیمت شیرینی نخودچی 99 با روغن حیوانی از شاهکارهای شرکت میکادو است.

ارزانترین شیرینی های با کیفیتی بینظیر زیر نظر اتحادیه قنادان تهران در مجموعه ما تهیه و بدون واسطه توزیع میگردد.    

قیمت شیرینی دانمارکی سال ۹۹ داغ! داغ! داغ

قطعا و یقینا شیرینی دانمارکی فقط وفقط داغش خیلی خیلی میچسبه، پس تا تنور داغه و شرکت میکادو در تخفیفات ویژه  هست شما هم سهم خودت رو بردار.

قیمت شیرینی ۹۹ با توجه به گرانی های اخیر در کشور دچار افزایش شده است که البته به خاطر کنسل شدن مراسمات فروش بسیاری از قنادی به نصف کاهش یافته است.

ما در مجموعه میکادو با گذاشتن تخفیفات و فروش های ویژه و همچنین اعتماد مشتریانمان تا حدود زیادی توانسته ایم با این مسئله را شکست دهیم.

رقابت در قیمت شیرینی زبان خانگی

درست است که شیرینی های خانگی و ریز بیشتر در ایام عید نوروز مورد توجه هستند، ولی امروزه مردم به خوردن شیرینیهای ریز علاقه بیشتری نشان میدهند.

قیمت شیرینی خانگی بستگی به کیفیت ، تنوع شیرینی و نوع بسته بندی آن تایین میشود.

البته ناگفته نماند که شیرینی زبان ریز نیز در اکثر پک های شیرینی های خانگی وجود دارد.

قیمت شیرینی نخودچی نیز که جزء شیرینیهای ریز محسوب میشود و از زعفران اعلا و روغن حیوانی در تهیه آن استفاده میشود، در شرکت میکادو ارزانتر از هر جای دیگر عرضه میشود.

قیمت شیرینی کشمشی در سوگواری ها

شیرینی کشمشی که از شیرینیهای خشک بسیار لذیذ و خوشمزه است با وجود فراوانی کشمش در تهیه آن، از خاصیت و انرژی بالای برخوردار است.

شرکت میکادو توانسته با استفاده از مواد اولیه بسیار مرغوب در تهیه شیرینی ها، محبوبیت فراوانی در میان شرکت ها و کارخانه های صنعتی دولتی و خصوصی واقع در جاده مخصوص تهران شده است.

هر کیلو شیرینی چند عدد است حدودا 50 عدد

اشتراک گذاری