مرکز خرید شیرینی دانمارکی داغ اینترنتی

مرکز خرید شیرینی دانمارکی داغ اینترنتی، بهترین شیرینی خشک را بر اساس قیمت مصوب اتحادیه قنادان تهران با رعایت پرتکل های بهداشتی ارسال مینماید.

با توجه به وجود ویروس کرونا مردم از ترس جانشان مجبور به خانه نشینی شده اند. در این شرایط بهترین راه خرید شیرینی دانمارکی آنلاین، تماس با شرکت میکادو است.

چون قیمت شیرینی دانمارکی سال  ۹۹ در این شرکت با سود اندک عرضه میشود.شرکت میکادو شیرینی دانمارکی قنادی را با کیفیتی خوب و عالی، بدون واسطه و دلال بازی ارسال مینماید.

حدود 25 الی30 عدد شیرینی دانمارکی در هر جعبه یک کیلویی قرار میگیرد. حال که میدانید ” هر کیلو شیرینی دانمارکی چند عدد است ” به راحتی میتوانید مقدار شیرینی مورد نیاز خود را محاسبه کنید.

آخرین قیمت شیرینی عید ۹۹ 

اگر به دنبال خرید شیرینی مناسب عید هستید که ترد وتازه، همچنین شیک و مدرن باشد و تمام نکات بهداشتی در تهیه و توزیع آن رعایت شود، قطعا انتخاب اول و آخر شما شرکت میکادو خواهد بود.

تایین قیمت شیرینی های عید بر اساس قیمت شیرینی ۹۹  با توجه به لیست قیمت اتحادیه قنادان به صورتی کاملا منصفانه در شرکت میکادو محاسبه میشود.

  • قیمت شیرینی خانگی
  • قیمت شیرینی گردویی
  • قیمت شیرینی آلمانی
  • خرید شیرینی نارگیلی
  • قیمت شیرینی بهشتی
  • قیمت شیرینی مربایی خانگی
  • قیمت شیرینی عید خانگی

شیرینی بهشتی از شیرینی های خشک بسیار ماندگار، پرطرفدار و خوشمزه برای خرید و پذیرایی در ایام عید است. البته ناگفته نماند که این شیرینی از فروش بالای در طول سال نیز برخوردار است.

مرکز خرید شیرینی دانمارکی داغ اینترنتی

خرید شیرینی دانمارکی آنلاین و دیگر شیرینی های خشک به یک نیاز در تمامی شرکت ها و سازمان ها و کارخانه های صنعتی دولتی و خصوصی تبدیل شده است.

شرکت میکادو یک تامین کننده بسیار دلسوز و منصف برای بسیاری از شرکت ها و کارخانه های موجود در جاده مخصوص تهران بوده و هست. ما میتوانیم تامین کننده بسیار خوشقولی برای شما باشیم.

شما میتوانید قیمت روز شیرینی را فقط با یک تماس (09126993690 ) یا ارسال پیام در واتساب یا تلگرام دریافت نمایید. بهترین ها را برای شما در خرید و مشکارت با ما، برایتان رقم میزنیم.

شیرینی دانمارکی جزء شیرینی های خشک سبک و ارزان همچنین خوشمزه و همه پسند است که جهت پذیرایی در شرکت های خودرو سازی و کارخانه های صنعتی از پرسنل، مورد استقبال مسئولان خرید قرار میگیرد.

تخفیف قیمت شیرینی خشک سال 99

 شرکت میکادو دارای یک عقبه خوب و طولانی است و در تولید انبوه شیرینی برای بسیاری از شرکت ها، کارخانه ها و سازمانها در نقاط مختلف کشور تجربه بالای دارد.

ارسال شیرینی خشک در مقادیر بالای 50 کیلو به صورت رایگان برای شما دوست عزیز در تهران بزرگ با بسته بندی های بسیار زیبا و بهداشتی توسط شرکت ما انجام میشود.

لطفا ابتدا کیفیت و مزه و سپس قیمتهای ما را با دیگران مقایسه کنید تا معنای واقعی تخفیف را با عمق وجودتان درک نمایید.ما منتظر تماسهای شما هستیم.مارا در اینستاگرام دنبال کنید.

 

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin

مطالب دیگر

0 نظر on مرکز خرید شیرینی دانمارکی داغ اینترنتی

نظر بگذارید