قیمت شیرینی دانمارکی در تهران + عمده

قیمت شیرینی دانمارکی در تهران به صورت عمده در بسته بندی های مختلف کریستالی و جعبه ای با کیفیتی عالی و بی نظیر با حاشیه سود بالا عرضه میشود.

خوشبختانه شرکت ما جزء معدود کارخانه های است که قیمت شیرینی دانمارکی در سال 99 را با وجود تمام تحریم ها وکمبود ها ارزانتر از تمامی رقبا فاکتور کرده است.

باید تاکید کنیم که قیمت شیرینی دانمارکی سال ۱۴۰۰ را برای شرکت ماشین سازی ایران خودرو و شرکت ماشین سازی سایپا ارزانتر از هر تولید کننده دیگری محاسبه میکنیم.

شما عزیزی که مسئول خرید شیرینی برای شرکت، اداره، سازمان های آتشنشانی و اداره پست هستید مطمئن باشید که شرکت ما با توجه به تجهیزاتی که دارد، سفارشات شما را هم سریع و هم با کیفیت بالاتری ارائه میدهد.

قیمت شیرینی نخودچی در تهران امروز

بهترین شیرینیهای خشک سنتی را برای تهرانی های عزیز تولید میکنیم که یکی از این بهترین ها، شیرینی نخودچی کنجدی و شیرینی نخودچی پسته ای هست.

بسته بندی شیرینی نخودچی باید طوری باشد که هم شکیل باشد و هم زمان جابجایی و پذیرایی نظم و هماهنگی چینش اولیه را حفظ نماید، که ما تمامی این نکات را رعایت کرده ایم.

قیمت شیرینی نخودچی در قنادی ها شاید کمی ارزانتر باشد ولی باید بدانید که مجوزهای که ما از سازمان غذا و دارو گرفته ایم و وجود نشان سیب سلامت درج شده روی محصولات ما، باعث ترقیب بیشتر مشتریان به خرید میشود.

همچنین شما مشتریان عزیز میتوانید همه محصولات ما را در فروشگاه های زنجیره ای شهروند، فروشگاه زنجیره ای رفاه وفروشگاه های اتکا به راحتی به فروش برسانید.

ما منتظر ثبت سفارشات شما هستیم.  “بهترین همون تازه ترینه ” این شعار اصلی ما است که اولین اصل ما در تولید میباشد.

  قیمت شیرینی دانمارکی در تهران + عمده

با توجه به اینکه شیرینی دانمارکی یکی از شیرینی های بسیار پرمصرف در کل دنیا میباشد، در ایران نیز که مهد شیرینی میباشد، بسیار پرطرفدار و دوست داشتنی است.

شیرینی دانمارکی یکی از شیرینی های بسیار عالی برای نیم چاشت و پذیرایی از پرسنل در هر شرکتی و اداره ای میباشد.

اگر در فکر خرید شیرینی خشک باکیفیت، خوشمزه، سبک و ارزان هستید دقیقا به هدف زده اید چون آن را یافته اید و ما بهترین شیرینی دانمارکی را داغ داغ به شما تحویل میدهیم.

قیمت شیرینی نخودچی سال ۱۴۰۰ را ارزان، با ارسال به موقع و رایگان روزانه از ما تحویل بگیرید و از خرید خود لذت ببرید.

 

مرکز قیمت شیرینی عید ۱۴۰۰   

انواع شیرینی عید نوروز با ماندگاری 6 الی 1 ساله با نشان سیب سلامت در بسته بندی های کاملا بهداشتی و زیبا به صورت عمده تولید و عرضه میشود.

مشتریان عزیز بهتر است بدانید که به دلیل تقاضای زیاد در اسفند ماه برای خرید شیرینی عید، لطفا تا قبل از روزهای پایانی سال سفارشات خود را ثبت نمایید تا از تخفیفات شرکت ما بهره مند شوید.

لیست آخرین قیمت انواع شیرینی عید را میتوانید با ارسال پیام در واتساپ 09120994451 از نمایندگان فروش شرکت دریافت نمایید. مامنتظر ثبت سفارشات شما هستیم تا خریدی دائمی را برای شما رقم بزنیم.

اشتراک گذاری