قیمت شیرینی های خشک صادراتی

قیمت شیرینی های خشک صادراتی با مجوز سازمان غذا و دارو برای ارسال به اقصی نقاط دنیا در شرکت ما با کیفیتی عالی در بسته بندی های شیک عرضه میشود.

قیمت شیرینی ۱۴۰۰ را با تنوعی بالا و کیفیتی خارق العاده برای پخش عمده در ایران و صادرات به عراق و افغانستان و کشورهای اروپایی، ارزانتر از رقبا عرضه میکنیم.

به جرات میگوییم که قیمت شیرینی سال ۱۴۰۰ را به مراتب ارزان تر و مرغوب تر در هر جای ایران که بخواهید به شما تحویل میدهیم.

خوب است بدانید قیمت شیرینی خشک را برای تمامی اعیاد پیش رو همانند عید سعید قربان و عید غدیر خم با تخفیفات ویژه ای برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم.

 قیمت شیرینی خشک سال 1400 | عمده

مسئولان خرید شرکت ها، کارخانه ها و ادارات خصوصی و دولتی روی سخن ما دقیقا با شما عزیزان است، چنانچه تمایل به خرید شیرینی با کیفیت عالی با قیمت ارزان هستید حتما با ما تماس بگیرید، ما هوای جیب شما را داریم.

قیمت شیرینی خانگی ۱۴۰۰ برای پرسنل شما با قیمتی بسیار خوب و باور نکردی با کیفیت و بسته بندی که شما بپسندید برای شما ارسال خواهد شد.

به جرات میگوییم که قیمت انواع شیرینی 99 را با بسیاری از شرکت ها و کارخانه های جاده مخصوص تهران به قدری ارزان حساب کردیم که به جزء شرکت ما از هیچ تولیدی دیگری خرید نمیکنند.

پس قیمت شیرینی خشک مخلوط را ارزانتر از تولید کنندگان خرده پا و یا واسطه ها خرید کنید، با خرید از شرکت ما دست واسطه ها را حذف نمایید.

قطعا خرید از تولید کننده یعنی منفعت. برای این منظور به نمایندگان  فروش ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

قیمت شیرینی های خشک صادراتی

شیرینی نخودچی یکی از شیرینی های بسیار پرطرفدار، ماندگار، ارزان با اشکال مختلف برای صادرات میباشند، ولی شیرینی نخودچی در قنادی ها تولید شده برای صادرات مناسب نیست.

زیرا تمامی شیرینی های خشکی که توانایی خروج از مرز را دارند باید و حتما دارای مجوز از سازمان غذا و دارو باشند که این مجوزها برای کارگاه های کوچک صادر نمیشود.

اگر تمایل به خرید شیرینی نخودچی درجه 1 دارید که در ظروف کریستالی  بسته بندی شده اند و با کنجد و پسته تزیین شده باشند، همچنین دارای تمامی مجوزها نیز هستند، حتما با ما تماس بگیرید.

البته شرکت ما جزءاولین ها و صد البته بهترین ها در تولید انواع شیرینی خشک است که قیمت شیرینی نخودچی ۱۴۰۰ را با کیفیتی بی نظیر ارائه میدهد.

قیمت شیرینی خشک عید قربان وعید غدیر

بهترین شیرینی خشکی که برای این ایام جهت پذیرایی از پرسنل در ادارات، سازمان ها، کارخانه های خصوصی و دولتی مورد استفاده قرار میگیرد، شیرینی دانمارکی میباشد.

با توجه به اینکه قیمت شیرینی دانمارکی بسیار ارزان و مقرون به صرفه است، بسیاری از مسئولان خرید این شیرینی را مورد توجه بسیار قرار میدهند.

البته بسیاری از مشتریان ما تمایل دارند که پیشنهاد های ما را نیز بشنوند که یکی از شیرینی های خشکی که مد نظر ماست، شیرینی تخته ای نارگیلی و شیرینی پای نارگیلی می باشند.

این دو شیرینی  بسیار بسیار خوشمزه و زیبا و جدید و همه پسند میباشد و از نظر قیمت نیز ارزان و قابل قبول هستند.

اشتراک گذاری