قیمت شیرینی کشمشی خانگی در نمایندگی

قیمت شیرینی کشمشی خانگی در نمایندگی های شرکت میکادو بر اساس لیست قیمت اتحادیه قنادان برای شرکت ها، سازمانها و کارخانه های صنعتی محاسبه و ارسال میشود.

قیمت شیرینی کشمشی که از بهترین شیرینی خشک های موجود در تمام قنادی ها میباشد در شرکت میکادو با قیمت اتحادیه قنادان برابری میکند.

اگر در پی خرید شیرینی خشک با شرایط ویژه هستید که هم خوشمزه و لذیذ باشد و هم قیمت مناسبی نسبت به قنادی ها داشته باشد، حتما با ما تماس بگیرید.

ما تولید کننده انواع شیرینی های موجود در قنادی ها هستیم که بدون واسطه با قیمتی ارزان تمام شیرینی ها را در شرایطی کاملا بهداشتی تهیه کرده وارسال مینماید.

قیمت شیرینی عید  ۹۹ با کیفیتی عالی و استاندارد بالا برای بسیاری از شرکت های خودرو سازی با تخفیفات ویژه از شرکت ما ارسال شد.

قیمت شیرینی مربایی سال  ۹۹ چقدر است؟

در تهیه شیرینی مربایی همانطور که از اسمش مشخص است ، از انواع مختلفی مربا همچون توت فرنگی، البالو، سیب و پرتقال به صورت مارمالاد استفاده میشود.

این شیرینی یک شیرینی مناسب عید است چون دارای قالبهای مختلف میباشد که قالبهای کوچک آن بسیار مناسب عید هستند وطرفداران بسیاری در این ایام دارد.

افزایش قیمت شیرینی خشک سال 99 تاثیر کاملا مستقیمی بر روی قیمت شیرینی مربایی گذاشته است ولی در شرکت میکادو برای شما مشتریانی که به صورت عمده خرید می کنید تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته شده است.

قیمت شیرینی کشمشی خانگی در نمایندگی

قیمت شیرینی سال  ۹۹ در نمایندگی های شرکت میکادو با توجه به گرانی تمامی مواد اولیه و بالا رفتن دستمزد استادکاران شیرینی پزی و کارگران سیر نزولی را طی کرده است.

با توجه به پاسخ سوال “هر کیلو شیرینی چند عدد است؟” باید گفت هر کیلو از این شیرینی حدود 50 عدد میباشد که با توجه به تعداد بالا و قیمت ارزان آن بسیار مقرون به طرفه است.

اگر از طرفداران شیرینی گردویی هستید حتما این بار شیرینیهای ما را امتحان کنید چون قیمت شیرینی گردویی در شرکت ما بسیار مناسب و دارای کیفیتی عالی و بینظیر میباشد.

مرکز خرید شیرینی پفکی در تهران

شرکت میکادو مرکز تولید باکیفیت ترین و ارزانترین شیرینی های خشک در تهران و تامین کننده بسیار منصفی برای شرکت های خودرو سازی،شرکت های هواپیمایی و کارخانه های صنعتی میباشد.

ما با ارائه بهترین شیرینیها با قیمتی های باور نکردنی، اعم از خشک و تر چنان کام شما را شیرینی میکنیم که پس از این دیگر سراغ هیچ قنادی و شیرینی پزی بجزء ما را نگیرید.

فقط کافیست یکبار این فرصت را به ما بدهید و ما را امتحان کنید دیگر هرگز ما را فراموش نخواهید کرد، ما این قول را به شما میدهیم که شما را غافلگیر کنیم.

اشتراک گذاری