رشد قیمت شیرینی خشک در بازار

رشد قیمت شیرینی خشک در بازار با توجه به بالا رفتن قیمت مواد اولیه ایجاد شده است که این روند با خرید عمده و صادرات اثر خود را از دست میدهد.

پس برای متعادل کردن  قیمت شیرینی خشک چندیدن راه وجود دارد که عبارتند است:

  1. ارزان شدن قیمت مواد اولیه تولید شیرینی
  2. خرید و فروش عمده شیرینی
  3. صادرات شیرینی به کشورهای همسایه

قیمت شیرینی خانگی ۱۴۰۰ به عنوان یکی از شیرینی های محبوب میان ایرانیان و مردمان کشورهای مجاور ما است، پس با فروش این شیرینی خشک و صادرات آن سود زیادی خواهید داشت.

بهترین قیمت شیرینی خشک مخلوط

شما مشتریان عزیزی که در کار پخش شیرینی خشک هستید حتما شیرینی مخلوط را جزء گزینه های پرسود خود در فروش قرار دهید.

یکی از این شیرینی ها ترکیب شیرینی زبان و شیرینی پاپیون است که در بسته بندی های بی نظیری و فوق العاده شیکی عرضه میشود.

همچنین شیرینی خانگی مخلوط با تنوعی بسیار بالا در شرکت ما تولید میشود که برای فروش در فروشگاه های زنجیره ای رفاه و فروشگاه های اتکا بسیار مورد پسند است.

شرکت ما برای عقد قرار دادهای با تناژ بالا و روزانه و ثبت سفارشات در مقادیر زیاد کاملا آمادگی لازم را داراست.

قیمت شیرینی نخودچی  ۱۴۰۰بدون واسطه

شیرینی نخودچی که در شرکت ما تولید می شود از از آرد نخود خالص با روغن حیوانی و هل ساییده شده است که دارای تزئینات پسته یا کنجد می باشد.

بیشتر قنادی های شهر تهران محصولات ما را سفارش داده و در مغازه های خود به صورت مویرگی میفروشند.

اگر به خرید شیرینی عمده نیاز دارید قطعا قیمت شیرینی نخودچی شرکت ما از قیمت شیرینی نخودچی قنادی ها بسیار ارزانتر و مناسبتر تمام می شود.

رشد قیمت شیرینی خشک در بازار

قیمت شیرینی نارگیلی سال ۹۹ از جمله شیرینی های خشکی است که در سال 99 قیمت آن به دلیل تحریم ها و بالا رفتن قیمت دلار بسیار بالا رفت.

ولی خوشبختانه شرکت ما  با تکیه بر دانش خود توانسته ترکیبات شیرینی نارگیلی و شیرینی گردویی را طوری درست کند که قیمت ها بسیار ارزان تمام شود.

برای سفارش و استعلام   قیمت شیرینی 99 هر چه زودتر با مشاوران فروش ما تماس بگیرید تا قبل از به اتمام رسیدن تخفیفات ویژه عید فطر بتوانید بهترین شیرینی ها را با ارزانترین قیمت بخرید.

قیمت شیرینی عید ۱۴۰۰ | آنلاین

با توجه به وجود ویروس کرونا و ایجاد قرنطینه در سطح کشور بسیاری از مردم و شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی میتوانند خرید عمده خود را از شرکت ما انجام دهند.

چنانچه خرید شما عمده و قابل توجه باشد شرکت شیرینی های شما را به صورت رایگان ارسال مینماید.

پس برای خرید و استعلام قیمت شیرینی خانگی عید ۹۹ هیچ جا به جزء شرکت ما مراجعه نکنید زیرا ما بهترین شیرینی ها را با قیمتی بسیار ارزانر برای شما ارسال خواهیم کرد.

اشتراک گذاری