فروش شیرینی دانمارکی ارزان | خرید اینترنتی

فروش شیرینی دانمارکی ارزان یا خرید اینترنتی انواع مختلف شیرینی خشک یکی از راه هایی است که امروزه بسیاری از مردم از آن استقبال زیادی می کنند. با وجود خیابان‌های پر ترافیک و رفت و آمد مشکل به هوای آلوده بهترین راه خرید شیرینی های خشک، خرید آنلاین می باشد.

 

البته شرکت میکادو برای شرکت ها و ارگان ها و سازمان هایی که برای تعداد نفرات زیاد در غرب تهران شیرینی دانمارکی کنجدی سفارش می دهند، ارسال رایگان دارد.

ما به شما توصیه می کنیم خرید شیرینی های خشک ارزان و آنلاین را با ما تجربه کنید تا لذت این خرید باعث شود شما نیز به مشتریان دائمی ما تبدیل شوید و از خدمات ویژه ما استفاده نمایید

 قیمت ارزانترین شیرینی و گرانترین شیرینی در تهران

علیرغم اینکه انواع شیرینی خشک که در قنادی های درجه یک و دو مصوب دارد برخی واحدها این محصولات را بیش از قیمت مصوب می‌فروشند.
البته قیمت‌ها نسبت به قبل تفاوت چندانی نکرده و همچنان شیرینی های خشک تقاضای بیشتری نسبت به شیرینی های تر دارند.
با توجه به تجربه ما در میان شیرینی های خشک شیرینی گل محمدی( دانمارکی)، کشمشی، کیک یزدی، پای سیب، تخته ای نارگیلی، پای نارگیلی و تارت میوه بیشترین متقاضی را دارند.


قیمتها از بازار شیرینی حاکی از آن است که کیک یزدی، شیرینی بهشتی، شیرینی زبان و شیرینی دانمارکی از ارزان ترین انواع شیرینی هستند و شیرینی مکزیکی، اتریشی، پای سیب ،شیرینی دسری ، کیک بستنی و شیرینی گردویی جزء شیرینی های خشک گران تر محسوب می شوند.

قیمت هر کیلوگرم شیرینی خشک به طور متوسط ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰ تومان ارزان تر از شیرینی تر است البته در بسیاری از موارد شیرینی خشک و تر قیمتی مساوی دارند و برخی از انواع شیرینی خشک مانند پای سیب،قرابیه، اتریشی و عسلی از برخی شیرینی های تر گران تر است.

فروش شیرینی دانمارکی ارزان خرید اینترنتی

طبق اعلام رئیس اتحادیه قنادان و شیرینی فروشان، قیمت هر کیلو شیرینی در قنادی های درجه یک کمی گرانتر از قنادی های درجه ۲ می باشد که قنادی های فاقد کارگاه به عنوان قنادی های درجه دو شناخته می شوند.

شرکت میکادو برای نوروز ۹۹ جدیدترین شیرینی عید خود را روانه بازار کرد و بسیاری از مشتریان دائمی ما از خرید این شیرینی جدید بسیار ممنون بودند.

چون شیرینی دانمارکی یکی از پرطرفدار ترین و جذاب ترین شیرینی ها در بین ایرانیان میباشد ما سعی میکنیم با ترکیب شیرینی دانمارکی با شیرینی های دیگر در عرصه تولید شیرینی حرفی برای گفتن داشته باشد.

قیمت شیرینی تارت میوه ای برای ارگانها و کارخانه های صنعتی

در شرکت میکادو شیرینی تارت میوه به دو صورت متفاوت تهیه می شود.
با توجه به اینکه شیرینی تارت میوه ای فنجانی که در تهیه آن از خامه یا کرم استفاده میشود و سایز کوچکتری و فانتزی تری دارد و جزء شیرینی های مجلسی محسوب می شود برای مناسبت های همچون مجالس عروسی بسیار مناسب تر است.

چنانچه برای جلسات اداری و همایش ها نیاز به شیرینی دارید از شیرینی خشک ایرانی مثل شیرینی نارگیلی کشمشی شیرینی گردویی شکری و تارت میوه کره ای که چهره رسمی تری دارند تهیه نمایید.
البته شیرینی تارت میوه کره ای برای پذیرایی از پرسنل نیز یک فوق العاده می باشد. ما آماده عقد قرارداد با سازمان ها ارگان ها و کارخانه های صنعتی دولتی و خصوصی هستیم.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin

مطالب دیگر

0 نظر on فروش شیرینی دانمارکی ارزان | خرید اینترنتی

نظر بگذارید