آخرین قیمت شیرینی زبان در تهران

آخرین قیمت شیرینی زبان در تهران ارزانتر از همه جا در شرکت میکادو تولید شده و به صورت عمده به تمام نقاط ایران ارسال میشود.

قیمت شیرینی خشک سال 99 روند صعودی به خود گرفته ولی ما با تکیه بر شعار همیشگی خود، ابتدا رضایت مشتری را در نظر میگیریم و سپس بحث سود و منفعت خود را به میان می آ وریم.

شما مشتریان عزیز میتوانید قیمت انواع شیرینی ۹۹ را در اسرع وقت از طریق تماس تلفنی، پیام در واتساپ یا به صورت sms از مدیران فروش و مشاوران شرکت ما دریافت نمایید.

شما عزیزانی که به صورت عمده خرید مینمایید، این امکان را به ما میدهید که قیمت خرید شیرینی خشک را پایین تر از نرخنامه اتحادیه قنادان برای شما عزیزان محاسبه نماییم.

ارزانترین قیمت شیرینی دانمارکی سال ۹۹

در سال 99 با گران شدن دلار و به دنبال آن بالا رفتن  بسیاری از مواد اولیه تشکیل دهنده شیرینی خشک ، قیمت روز شیرینی را دچار تنش نمایید ولی شرکت میکادو تصمیم دارد تا جایی که امکان دارد تا تخفیفات رضایت مشتریان را جلب نماید.

خرید شیرینی دانمارکی آنلاین یکی از روش های است که شما عزیزان در خرید به صورت عمده میتوانید با توجه به لیست قیمت اتحادیه قنادان شیرینیهای مورد نظر خود را تهیه نمایید.

هر کیلو شیرینی دانمارکی چند عدد است ؟   حدودا 25 الی 30 عدد  

شیرینی های دانمارکی شرکت میکادو کاملا تازه و داغ برای مشتریان ارسال میشود یعنی به محض ثبت سفارش از جانب شما عزیزان، سفارش شما در لیست تولید قرار میگیرد.

آخرین قیمت شیرینی زبان در تهران

هر کیلوشیرینی زبان چند عدد است؟ ریز 50عدد درشت 50 عدد

با توجه به اینکه شیرینی زبان از شیرینی های خشک مورد توجه در ایام عید نوروز میباشد، بنابراین قیمت شیرینی خانگی عید و شیرینی زبان در شرکت میکادو بسیار ارزان و مقرون به صرفه است.

قیمت شیرینی خانگی اگر به صورت عمده خریداری شود، برای شرکتهای خودرو سازی و کارخانه های صنعتی که شیرینی و آجیل شب عید پرسنل و کارکنان خود را تامین میکنند بسیار مقرون به صرفه میباشد.

شرکن میکادو یکی از منصف ترین و بهترین تامین کنندگان انواع شیرینیهای موجود در قنادی ها برای شرکتها، ارگانها، ادارات و کارخانه های صنعتی در ایران و مخصوصا تهران میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09126993690 تماس حاصل نمایید.

قیمت هر کیلو کیک یزدی در تهران چند است؟

شما دوستانی که تمایل به خرید شیرینی کیک یزدی زعفرانی برای مراسمات، ارگانها یا شرکتها و کارختنه های صنعتی هستید، نام شرکت میکادو را در خاطر خود ثبت نمایید.

ما به جرات جزئ برترین تولید کنندگان شیرینی خشک مخصوصا کیک یزدی در تهران هستیم که عطر و بوی آن هر انسان سر سختی را به خوردن وادار مینماید.

این یک تبلیغ نیست بلکه یک واقعیت است، شما نیز برای اثبات این موضوع همین الان با ما تماس بگیرید وسفارش خود را ثبت نمایید تا در جدول مشتریان وفادار ما قرار گیرید.

این کار موجب میشود تا در مناسبت ها از تخفیفات ویژه ما بهره مند شوید. ما منتظر تماسهای شما هستیم. ما را در اینستاگرام دنبال نمایید.

  

اشتراک گذاری