جدیدترین قیمت شیرینی گردویی و نارگیلی در بازار

جدیدترین قیمت شیرینی گردویی و نارگیلی در بازار با توجه به وارد نشدن پودر نارگیل و گران شدن گردو در ایران با قیمت شیرینی 98 در شرکت میکادو عرضه می شود.

شیرینی نارگیلی گردویی یک شیرینی مناسب عید نوروز می باشد. ولی در طول سال بسیاری از شرکتها، ادارات، سازمانها در طول سال در جشنهای مختلف مبادرت به خرید این شیرینی مینمایند.

قیمت شیرینی نارگیلی بازاری با توجه به نوسانات دلار تایین میشود و این باعث هرج و مرج در بازار شیرینی 99 و لیست قیمت اتحادیه قنادان شده است.

قیمت شیرینی خشک سال 99 با توجه به گرانی سرسامآور مواد اولیه باید گران میشد ولی شرکت میکادو با توجه به رعایت حال مشتریان هنوز هیچ اقدامی در جهت این موضع نکرده است.

قیمت کیک یزدی سال  ۹۹  برای عید قربان

با توجه به اینکه در آستانه جشن های همچون عید قربان و عید غدیر هستیم ما آمادگی کامل خود را برای ارسال انواع مختلف شیرینی خشک و همچنین کیک یزدی به اقصی نقاط ایران هستیم.

با توجه به اینکه هر کیلو کیک یزدی چند عدد است؟ که حدود 18 الی 20 عدد میباشد بنابراین شما میتوانید با توجه به تعداد نفرات، وزن دقیق کیک یزدی مورد نیاز خود را محاسبه نمایید.

با نظر به اینکه قیمت شیرینی سال ۹۹  با فراز ونشیب های بسیاری روبه روست، شما مشتریا ن عزیز برای کسب اطلاعات دقیق میتوانید با شماره 09126993690 تماس حاصل نمایید.

جدیدترین قیمت شیرینی گردویی و نارگیلی دربازار

شرکت میکادو تولید کننده شیرینی های جدید و خوشمزه با کیفیتی عالی و قیمتی باور نکردنی در ایران است که آمادگی کامل خود را برای همکاری با سازمانها و ارگانها وهمچنین صادرات اعلام مینماید.

اگر امکان صادرات شیرینی خشک برای شما وجود دارد ما میتوانیم قیمت شیرینی نارگیلی سال 99 راکه با کیفیتی خارق العاده تهیه شده، ارزانتر از همه جا برای شما محاسبه کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت شیرینی های زیر حتما با ما تماس بگیرید:

  • قیمت شیرینی خانگی عید
  • قیمت شیرینی مربایی
  • قیمت هر کیلو شیرینی بهشتی
  • قیمت شیرینی پفکی گردویی
  • قیمت شیرینی پفکی
  • قیمت شیرینی گردویی
  • قیمت شیرینی مشهدی خانگی
  • قیمت شیرینی نخودچی
  • قیمت شیرینی فلورنتینا

قیمت هر کیلو کیک تولد در سال 99

امروزه کیک ها دارای اشکال وطعم های مختلفی هستند که قیمت هر کدام بر اساس مواد میانی یا نوع طراحی و دیزاین محاسبه میشود که البته کیکهای فوندانت دنیای دیگری دارد که قیمت انها بسیار متفاوت است.

کیکهای فوندانت که حداقل از کیلویی 100 تومان شروع شده و بسته به نوع تزیین و زمانی که صرف درست کردن آن میشود تایین قیمت میشود چون این کیک ها کار دست هستند و یک اثر هنری محسوب میشوند.

ولی کیک های یخچالی و کیک های تولد شرکت میکادو که بسیار معروف و پرطرفدار هستند از طعم و مزه بینظیری برخوردارند حتما کیک های شرکت ما را امتحان نمایید، چون این یک تبلیغ نیست بلکه واقعیت است.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin

مطالب دیگر

0 نظر on جدیدترین قیمت شیرینی گردویی و نارگیلی در بازار

نظر بگذارید