مناسب ترین قیمت شیرینی نارگیلی سال ۹۹

مناسب ترین قیمت شیرینی نارگیلی سال ۹۹ برای عید قربان وعید غدیر با وجود تمام گرانی ها و کاستی ها جهت رضایت شما مشتریان عزیز، در شرکت میکادو عرضه می شود.

شما اگر به دنبال خرید شیرینی خشک ارزان قیمت هستید حتما از ما خرید کنید چون تمام شیرینی های ما بر اساس لیست قیمت اتحادیه قنادان محاسبه میشود.پس با خیال راحت از ما خرید کنید.

با توجه به اینکه تمام مواد اولیه تولید شیرینی ها و دستمزد استاد کاران و گارگران  بسیار بالا رفته ولی ما قصد داریم برای عید قربان و عید غدیر، قیمت شیرینی نارگیلی سال 98 را برای مشتریان محاسبه کنیم.

ما در فروش ویژه قیمت شیرینی نارگیلی بازاری را برای عزیزانی که در تعداد و مقداد زیاد خرید میکنند، با نازلترین قیمت در هر کیلو محاسبه میکنیم.

نازلترین قیمت شیرینی 99 در اعیاد قربان و غدیر

همگی میدانیم که قیمت شیرینی گردویی با تغییر قیمت گردو رابطه مستقیم دارد. بسیاری از شرکت ها و سازمانها در هنگام سفارش ترجیح میدهند شیرینی گردیی و نارگیلی راهمزمان که مکمل هم هستند سفارش میدهند.

امروزه قیمت روز شیرینی را نیز هم چون طلا باید در لحظه تایین و مخابره کرد چون در چشم به هم زدنی قیمت های اقلامی مانند پودر نارگیل و کاکائو که وارداتی هستند بر اساس قیمت دلار جابجا می شود.

اگر به دنبال شیرینی جدید و خوشمزه هستید حتما و بدن تردید با ما تماس بگیرید چون بی شک بهترین و مناسبترین قیمت ها را برای شیرینی های خشک فوق العاده لذیذ و تازه از ما خواهید شنید.

مناسب ترین قیمت شیرینی نارگیلی سال ۹۹

قیمت شیرینی 99 با نوسانات بسیاری روبه رو است ولی ما سعی میکنیم با تخفیفات مناسب و ویژه در اعیاد مختلف شما مشتریان گرامی را جز خریداران دائمی خود نماییم.

ما را فقط با خودمان مقایسه کنید زیرا ما ارزان فروش ترین شرکت شیرینی خشک در ایران هستیم و تمامی شیرینی های تولید شده را به تمام نقاط ایران ارسال مینماییم.

آیا میدانید هر کیلو شیرینی چند عدد است ؟ تعداد شیرینی ها در هر شیرینی با یکدیگر متفاوت است، در شیرینی خشک نارگیلی و شیرینی گردویی

تعداد در 1 کیلو حدودا 35 عدد می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت ها و نحوه فروش ویژه با شماره تلفن 09126993690 تماس حاصل نمایید یا به همین شماره در واتساپ یا تلگرام تماس حاصل نمایید.

آخرین قیمت هر کیلو کیک یزدی در تابستان 99

بسیاری از شرکت های خودرو سازی و کارخانه های صنعتی دولتی یا خصوصی سرو کیک یزدی را در وعده نیم چاشت یا عصرانه برای پرسنل و کارکنان خود انتخاب میکنند.

گفتی است که این یک انتخاب دقیق و حساب شده است زیرا علاوه بر اینکه این شیرینی خشک که با تزیین کنجد و طعم و بوی زعفران و گلاب بسیار خوشمزه است، از نظر قیمتی نیز ارزان وبسیار مقرون به صرفه می باشد.

شما دوست عزیزی که مسول خرید شرکت یا سازمان یا کارخانه ای هستی اگردرجستجوی یک شرکت منصف و کاربلد و مردم دار هستی، تماس با شرکت میکادو رو فراموش نکن چون ما هوای همه مشتریامون رو داریم.

مخصوصا هوای شما رو!!!!!!!

اشتراک گذاری