قیمت شیرینی های خشک  ۱۴۰۰

قیمت شیرینی های خشک  ۱۴۰۰ را برای فروش در فروشگاه های زنجیره ای رفاه و برای پرسنل شرکت ایران خودرو با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب از ما بخرید.

قیمت شیرینی مربایی سال ۱۴۰۰ در بسته بندی های مختلف و تزئینات متفاوت با کیفیتی بی نظیر یکی از محصولات ما می باشد که دارای ماندگاری بالای می باشد.

قیمت شیرینی خشک عید 1400 را با تنوع بسیار بالا از ما بخرید. یکی از مزیت های خرید از شرکت و کارخانه ما این است که درجه بندی های مختلف در همه محصولات ما وجود دارد.

این امر به منظور بالا بردن قدرت خرید شیرینی خشک و در نظر گرفتن قدرت خرید مشتریان می باشد.

تولید عمده و قیمت روز شیرینی خشک

تولید کنندگان بسیار زیادی در تهران و شهرهای مختلف ایران در حال فعالیت هستند، ولی یکی از مزیت های خرید از شرکت ما داشتن سیب سلامت است.

به طور مثال  قیمت شیرینی خشک مخلوط با نشان سیب سلامت و مجوزهای لازم برای صادرات را فقط و فقط میتوانید از شرکت ما خریداری نمایید.

شما مسئولان خرید شرکت و سازمان های دولتی و خصوصی با خرید از شرکت ما علاوه بر تخفیفات ویژه از مزایای دیگری نیز برخوردار خواهید شد.

میتوانید قیمت شیرینی خشک سال 99 را ارزانتر با کیفیت تر از هر جای دیگر از شرکت ما تهیه نمایید. فقط با یک بار خرید از ما قطعا از مشتریان دائمی ما خواهید بود.

شما عزیزان میتوانید قیمت انواع شیرینی 99 را به صورت آنلاین جویا شوید و با سفارش اینترنتی از طریق همین سایت شیرینی های پخت روز را تحویل بگیرید.

قیمت شیرینی نارگیلی سال 99 در مازندران

شیرینی نارگیلی به همراه شیرینی گردویی از شیرینی های بسیار خوشمزه ای هستند که در شهرهای شمالی ایران که دارای رطوبت بالای هستند، ماندگاری بالاتری دارند.

شرکت ما این دو شیرینی خشک بسیار خوشمزه و مقوی را با کیفیتی عالی و ارزانتر از هر تولیدی دیگر عرضه میکند.

محصولات ما دارای نشان سیب سلامت است و به راحتی در فروشگاه های زنجیره ای اتکا و سوپر مارکت ها قابل فروش می باشد.

قیمت شیرینی دانمارکی سال ۹۹ در جشن ها

یکی دیگر از محصولات بسیار خوشمزه و خوش نام شرکت ما شیرینی دانمارکی های داغ و ترد وتازه می باشد.

به شکر الهی با تزریق واکسن های کوید 19 مراسمات و جشن ها به روند سابق باز گشته و بسیاری  ازشرکت و سازمان ها  برای اعیاد مختلف شیرینی دانمارکی سفارش میدهند.

این شیرینی خشک از گزینه های بسیار عالی برای ادارات و سازمان ها می باشد چون علاوه بر اینکه قیمت مناسبی دارد در هر کیلو تعداد 20 الی 25 عدد شیرینی قرار میگیرد.

پس برای خرید و ثبت آنلاین از طریق همین سایت اقدام نمایید و یا با شماره 09120994451 در واتساپ پیام دهید.

اشتراک گذاری