قیمت شیرینی خشک خانگی ارزان

قیمت شیرینی خشک خانگی ارزان با کیفیتی فوق العاده در ظروف و بسته بندیهای شکیل و چشم نواز با قیمتی مناسب به صورت عمده ارسال میشود.

قیمت شیرینی خشک سال 99 در شرکت میکادو ارزانتر از هر کارگاه و قنادی در ایران با مواد اولیه بسیار مرغوب در محیطی بهداشتی تولید و توزیع میشود.

قیمت شیرینی خانگی 99، به وزن شیرینی خشک و نوع ان بستگی دارد. شما عزیزانی که به صورت عمده خرید مینمایید میتوانید قیمت شیرینیهای عید را ارزانتر از جاهای دیگر از ما تهیه نمایید.

قیمت شیرینی نخودچی 99 با عطر روغن حیوانی و زعفران یکی دیگر از محصولات بینظیر شرکت میکادو میباشد که طرفداران بسیاری را در داخل کشور و خارج از ایران عزیزمان دارد.

شما دوست عزیزی که امکان صادرات انواع شیرینیهای موجود در قنادی ها را دارید، میتوانید شیرینیهای صادراتی را بسیار ارزانتر از قیمت روز شیرینی تهیه نمایید.

آخرین قیمت شیرینی دانمارکی سال ۹۹  

با توجه به اینکه وزن یک عدد شیرینی دانمارکی حدودا 30 گرم میباشد، بنا براین به راحتی میتوان به سوال “یک کیلو شیرینی دانمارکی چند عدد است ؟ “پاسخ داد.

شیرینی دانمارکی جزء ارزانترین شیرینی های تولید شده در ایران است که بدون اغراق باید گفت جزء خوشمزه ترین ها نیز میباشد که در تمامی اعیاد سال قابل استفاده میباشد.

شما دوستانی که به فکر خرید شیرینی برای شرکت یا کارخانه خود هستید میتوانید با سفارش شیرینی دانمارکی آنلاین، بسیار تخفیفات ویژه ای را از شرکت میکادو دریافت نمایید.

کمترین قیمت شیرینی کشمشی ۹۹  

شرکت میکادو مستقیما زیر نظر اتحادیه قنادان تهران شروع به فعالیت نموده و با نظارت مستقیم وزارت بهداشت به تهیه و توزیع شیرینیهای خشک بسیار مرغوب به فعالیت خود ادامه میدهد.

قیمت شیرینی سال ۹۹ با توجه به گران شدن تمامی مواد اولیه تولید شیرینی، روند افزایشی به خود گرفته است.

ولی شرکت میکادو با توجه به اصل مشتری مداری حداقل سود را برای شیرینیهای خشک با کیفیت خود در نظر گرفته است. 

بنابراین قیمت انواع شیرینی ۹۹  برای  شرکت های ماشین سازی، کارخانه های صنعتی و ادارات که به صورت عمده خرید میکنند، بسیار ارزانتر از قنادی ها و کارگاه های کوچک در می آید.

قیمت شیرینی خشک خانگی ارزان

این روزها لیست قیمت اتحادیه قنادان تهران خبر از بالا رفتن قیمت انواع شیرینی خشک را میدهد.

به طور مثال قیمت شیرینی مربایی عید که بسیار ماندگار خوشمزه و شکیل است،تا حدود 5000 تومان در هر کیلو افزایش یافته است.

شرکت میکادو تامین کننده ای بسیار خوش قول و منصف برای اکثر شرکت های خودرو سازی و کارخانه های صنعتی در جاده مخصوص تهران میباشد.

شما مشتریان عزیز فقط کافیست یک بار طعم و مزه شیرینیهای ما را امتحان نمایید، به طور حتم از مشتریان دائمی ما خواهید شد.پس این فرصت را از خود دریغ ننمایید.

ما منتظر تماسهای شما هستیم 09126993690. لطفا ما را در ایستاگرام دنبال نمایید.

اشتراک گذاری