خرید عمده شیرینی خشک درجه 1

خرید عمده شیرینی خشک درجه 1 را با ما تجربه کنید که دارای بسته بندی بسیار شیک و کیفیتی بینظیراست چون از مواد اولیه خوب تهیه شده است.

قیمت شیرینی خشک سال 99 شرکت ما را، بسیاری از مشتریان ارزانتر از هر جای دیگری میدانستند چون هم از نظر کیفیت و بسته بندی عالی هست و هم دارای تاییدیه سازمان غذا و دارو میباشد

قیمت شیرینی خشک با توجه به فراوانی و قیمت مواد اولیه ،دستمزد استاد کاران و هزینه های جانبی دیگر براورد میشود.

باید بدانید که شرکت ما، فروش عمده شیرینی عید و دیگر شیرینی ها را در طول سال با کمترین حاشیه سود به مشتریان عرضه میکند.

قیمت شیرینی مخلوط خانگی بشقابی

شیرینی های خانگی در شرکت ما با تنوع و قالبهای بسیار بالایی تولید میشوند که در ظروف مختلفی با وزن های متفاوتی چیده شده و عرضه میشوند.

 قیمت شیرینی خشک امروز در بازار با ثبات خوبی روبه رو بود چون مواد اولیه مخصوصا روغن در بازار به خوبی یافت میشود و باید امیدوار باشیم که قیمت شیرینی در این ماه اصلا تغییر نخواهد کرد.

پس شما عزیزان میتوانید قیمت شیرینی مربایی سال ۹۹ را با کیفیتی عالی و از همه مهمتر ارزانتر از همه کارگاه ها از کارخانه بزرگ و بهداشتی ما خرید کنید.

قیمت شیرینی خانگی سال 99 با وزن های 1200 گرم و یا یک کیلویی در ظروف کریستالی با اشکال مختلف عرضه میشود که عبارتند از:

  1. کریستال قلب
  2. کریستال مربع
  3. کریستال مستطیل
  4. کریستال بوته جغه

خرید عمده شیرینی خشک درجه 1

شما مشتریانی که در کار پخش عمده شیرینی خشک هستید میتوانید تمامی شیرینی های مورد نیاز خود را از شرکت ما تهیه نمایید.

برای پخش شیرینی در تهران، کرج، دماوند به قنادی های سرد فروش و نان فانتزی ها به راحتی میتوانید از محصولات ما استفاده نمایید.

قیمت شیرینی خشک ۱۴۰۰ را به صورت فله یا در بسته بندی ارزانتر و کاملا مرغوب از ما خریداری کنید تا بالاترین حاشیه سود را داشته باشید.

آیا میدانید برای فروش شیرینی های بسته بندی شده در فروشگاه های زنجیره ای رفاه و فروشگاه زنجیره ای اتکا  و سوپر مارکت ها به نشان سیب سلامت نیاز هست.

قیمت شیرینی نخودچی ۱۴۰۰ با استاندارد

شیرینی نخودچی در همه شهرهای ایران طرفداران بسیاری دارد مخصوصا در شهرهای مختلف استان مازندران و گیلان که بسیاری از هم وطنان ما در زمان های مختلف به انجا سفر میکنند.

این شیرینی مقوی که دارای ماندگاری تا 6 ماه و حتی بیشتر می باشد در تمامی هایپر مارکت ها و قنادی های این دو استان بزرگ مسافر محور به راحتی قابل فروش است.

برای خرید شیرینی نخودچی عمده از شرکت ما کافیست در واتساپ پیام دهید تا بتوانید به راحتی شیرینی مورد نظرتون رو به صورت عمده سفارش دهید.

اشتراک گذاری