مرکز فروش شیرینی دانمارکی درجه 1 در بازار

مرکز فروش شیرینی دانمارکی درجه 1 در بازار با کیفیتی بینظیر و کاملا ترد با قیمتی ارزان توسط شرکت میکادو به تمامی ارگان ها و سازمان ها ارسال رایگان دارد.

شما میتوانید با خیالی آسوده سفارشات خود را ثبت نمایید و شیرینی خشک مورد نظر خود را به صورت کاملا تازه و سالم با بسته بندی کاملا بهداشتی در محل مورد نظر تحویل بگیرید.

چنانچه تعداد و مقدار خرید شما بالای 50 کیلو باشد ما قیمت شیرینی دانمارکی سال ۹۸ را برای شما محاسبه خواهیم کرد،تا حسن نیت خود را را به شما اثبات کنیم

پس برای خرید از شرکت ما حتی لحظه ای درنگ نکنید و همین الان با مدیران فروش ما تماس حاصل نمایید و شیرینی مورد نظر خود را سفارش دهید.

هر کیلو کیک یزدی برای چند نفر است؟

تولید کیک یزدی در شرکت میکادو کاملا تخصصی و توسط استادکاران شیرینی پزی یزدی انجام می شود.شیرینی کنجدی یزدی یک شیرینی خشک بسیار خوشمزه و پر طرفدار در ایران است.

قیمت کیک یزدی امروز در شرکت ما با توجه به اینکه از ادویه بسیار گران بهای زعفران و گلاب در تهیه آن استفاده می کنیم همانند قیمت شیرینی 98 محاسبه می شود.

تعداد کیک یزدی در هر کیلو حدودا بین 18 الی 20 عدد می باشد که در صورت درخواست مشتریان برای رعایت بهداشت بیشتر به صورت تک تک بسته بندی خواهد شد.

مرکز فروش شیرینی دانمارکی درجه 1 در بازار

شیرینی دانمارکی قنادی که به صورت آنلاین خریداری شود، طعم شیرینی بیشتری خواهد داشت چون بدون درد سر و صرف وقت در محل مورد نظر تحویل گرفته می شود.

خرید شیرینی آنلاین به معنای واقعی یعنی “هلو برو توی گلو” .البته باید بگوییم که تمام شیرینی های خشک ما دست کمی از هلو ندارند. چون به قدری ترد هستند که در دهان آب می شوند.

حالا دیگر انتخاب با شماست، آیا میخواهید شیرینی های خود را به شرکت میکادو سفارش دهید و در اسرع وقت در محل مورد نظر تحویل بگیرید؟ یا تردد در هوای گرم و آلوده و پرترافیک را ترجیح میدهید!!!!

ما منتظر تماسهای شما مشتریان فهیم و با جسارت هستیم.مطمئن باشید که ما خودمان را در اولین خرید در دل شما جا خواهیم کرد.چون ما، شما را دوست داریم و احترام زیادی برای شما قائل هستیم.

قیمت شیرینی دانمارکی سال ۹۹

با توجه به شروع ناکام قنادان وشیرینی فروشان در نوروز 99 بساری از شیرینی های خشک بدون مشتری به قیمت نان خشک عرضه شدند.

ولی با توجه به اینکه شیرینی نخودچی پای ثابت سفره هر ایرانی می باشد، قیمت شیرینی نخودچی سال ۹۹ با کاهش زیادی روبه رو نشد و ما توانستیم تعداد زیادی شیرینی نخود چی را به مشتریان عرضه کنیم.

قیمت تمامی شیرینیها در سال 99 با افزایش روبه رو شده است.این امر به دلیل افزایش دستمزد گارگران و استاد کاران می باشد.البته بالا رفتن قیمت مواد اولیه نیزمزید بر علت میباشد.

در هر صورت ما هوای شما مشتریان را به طور خاص داریم. زیرا ما با حمایت های شما عزیزان در طول سالهای گذشته توانسته ایم به فعالیت خود ادامه دهیم.پس با ما تماس بگیرید و از شیرینی های خوشمزه ما سفارش دهید.

اشتراک گذاری