مرکز خرید آنلاین شیرینی دانمارکی در غرب تهران

مرکز خرید آنلاین شیرینی دانمارکی در غرب تهران سفارشات شما را در محیطی کاملا بهداشتی و استاندارد تهیه نموده و در اسرع وقت به آدرس مورد نظر ارسال می کند.

شیرینی دانمارکی از جمله شیرینی های خشک بسیار پرطرفدار می باشد که با توجه به اینکه بسیار سبک و کم کالری است جهت پذیرایی هر تمامی ایام و هر مجلسی مناسب است.

شرکت میکادو تولید کننده انواع شیرینی دانمارکی جدید در محیطی بسیار پاکیزه و بهداشتی توسط استاد کاران شیرینی پزی می باشد که جز برترین تولید کنندگان انواع شیرینی خشک در تهران می باشد.

سفارش شیرینی دانمارکی آنلاین توسط شرکت های ماشین سازی ،شرکت های هواپیمایی و کارخانه های صنعتی دولتی و خصوصی که در غرب تهران هستند، به صورت رایگان ارسال می شوند.

مناسب ترین قیمت شیرینی تیتابی در فروش عمده

با توجه به اینکه انواع شیرینی خشک در شرکت میکادو به صورت عمده تولید می شود ولی ما درتولید شیرینی های تر بسیار زیبا و شکیل تخصص بسیار زیادی داریم.

شیرینی تیتابی از جمله شیرینی های بسیار کم خامه و کم کالری میباشد که توزیع آن بسیار سهل و آسان است که در هر مکانی مخصوصا شرکت ها و ارگان ها می باشد.

این شیرینی در دو رنگ شکلاتی و ساده یا ترکیب هر دو با تزیین مغز پسته تولید می شود که جهت پذیرایی در باغ تالارها، سمینارها و اعیاد و جشنهای مذهبی مختلف توسط شما عزیزان خریداری میشود.

جهت کسب اطلاعات بیشترو ثبت سفرشات خود با شماره تلفن 09126993690 تماس حاصل نمایید.

مرکز خرید آنلاین شیرینی دانمارکی در غرب تهران

البته باید یادآوری کنیم که خدمات ما در کل تهران و بسیاری از شهرستانها گسترده شده است ولی چون کارخانه های بسیاری در جاده مخصوص تهران دایر هستند، بنابراین ما یک مرکز فروش مجزا برای آنها در غرب احداث نموده ایم.

یکی از خدماتی ویژه ای که ما برای خرید شیرینی کارخانه ها در نظر گرفته ایم، ارسال رایگان در صورت خرید بالای 50 کیلو گرم می باشد که البته این خدمات برای مشتریان دائمی ما اعمال میشود.

قیمت شیرینی مربایی و قیمت شیرینی گردویی که به صورت بسیار با کیفیت و خوش طعم تهیه و تولید می شود در این روزهای آتی در تخفیفات ویژه عرضه می شود.

خرید شیرینی تارت میوه ای بدون واسطه

شما مخاطب عزیزکه برای بسیاری از مجالس مخصوصا در شرکت ها و ارگان ها که بیشتر اعیاد مذهبی و جشن های ملی را مورد توجه قرار میدهید،خرید تارت میوه ای را توصیه می کنیم.

این شیرینی خشک بسیار ترد و خوشمزه با کیفیتی فوق العاده بر پایه شیرینی دانمارکی یا شیرینی زبان به صورت کاملا بهداشتی و دیزاینی از میوه های فصل تولید می شود.

اگر به فکر یک خرید عالی و با کیفیت هستید که دارای تخفیفات ویژه و جوایز نیز باشد حتما حتما و بدون فوت وقت با ما تماس حاصل نمایید تا شما نیز از فروش ویژه ما بهره مند شوید.

اشتراک گذاری