خرید شیرینی نارگیلی برای کارخانه های صنعتی

خرید شیرینی نارگیلی برای کارخانه های صنعتی در تمامی اعیاد بسیار حائز اهمیت است. این شیرینی که مواد اولیه اصلی آن میوه نارگیل میباشد،بسیار مقوی است. البته امروزه با ترکیب شیرینی نارگیلی با انواع مختلف مواد شیرینی پزی شیرینی های خشک جدیدی به وجود آمده که بسیار خوشمزه هستند .

این شیرینی جایگاه بسیار خوبی در تمام ارگان ها، سازمان ها و کارخانه های صنعتی برای تمامی روزهای سال دارند. البته باید خاطر نشان کرد که شیرینی گردویی قنادی هم در زمره شیرینی های خشک قرار می گیرد که هم خانواده شیرینی‌نارگیلی هستند.
بنابراین کسانی که مسئول خرید کارخانه های صنعتی هستند می توانند برای تنوع از شیرینی‌گردویی نیز استفاده نمایند.

 

قیمت شیرینی نارگیلی سال ۹۹

شرکت میکادو تصمیم دارد در سال ۹۹ بدون تغییر قیمت ها همچون سنوات گذشته ثبت سفارشات بالایی از طرف کارخانه های صنعتی ارگانها و سازمانها را دریافت نمایند.
بنابراین ما قیمت مصوب اتحادیه قنادان را در برای رفاه حال مشتریان خود در نظر نگرفته ایم و همچنان با قیمت سال ۹۸ قراردادهای خود را امضا می نماییم. ما منتظر تماس شما برای ثبت سفارش هستیم تا بتوانیم بهترین نوع به کارخانه های صنعتی ارائه کنیم.

قیمت شیرینی کشمشی ۹۹

یکی دیگر از شیرینی های خشک نوستالژی ما شیرینی کشمشی می باشد. این شیرینی چون همراه با کشمش که خاصیتی بی‌نظیر دارد پخته می شود طرفداران بسیاری را از آن خود کرده است.
این شیرینی بسیار خوشمزه و سبک و مرقوم به صرفه ای یکی دیگر از پیشنهاد های شرکت میکادو برای مسئولان خریدکارخانه ها می باشند.
این شیرینی برای پذیرایی و همچنین به عنوان عصرانه مورد توجه بسیاری از مسئولان خرید این قرار می گیرد.
چون ما بهترین نوع شیرینی کشمشی را به صورتی کاملاً تازه در قدیم مشتریان خود می کنیم به همین دلیل این شیرینی در نظر آنها بسیار خوشمزه و خوش طعم می باشد.
فقط با یک بار امتحان شیرینی های خشک شرکت میکادو دائم ما خواهید شد ما به شما قول میدهیم که رضایت کامل از خرید خود داشته باشید پس با ما تماس بگیرید.


قیمت شیرینی نخودچی خانگی ۹۹

یکی دیگر از شیرینی های خشک بسیار معروف و بسیار لیزر در کشور عزیزمان ایران شیرینی نخودچی است. این شیرینی که با ترکیبی از آرد نخودچی روغن شرکت و افزودنی های دیگر تهیه میشود. از شیرینی های خشک بسیار پر طرفدار در ایام عید میباشد.
شرکت میکادو با استفاده از روغن حیوانی توانسته طعمی بسیار فوق العاده‌ای را در این شیرینی به وجود آورد.
بنابراین اگر به دنبال یک تجربه شیرین جدید هستید حتماً با شرکت میکادو تماس بگیرید و بهترین ها را دریافت کنید.
شیرینی نخودچی می تواند زینت بخش سفره های عید شما باشند تا بتوانید طعمی به یاد ماندنی را به همراه عزیزانتان تجربه کنید.

قیمت شیرینی ۹۹

با توجه به این که شیرینی های خشک مختلفی در شرکت میکادو تولید می شود بنابراین تنوع قیمت نیز بسیار زیاد است. همچنین تغییر ارتباط بسیار مستقیمی با مقدار سفارش هر مشتری دارد.
این بدان منظور است که هرچقدر ثبت سفارش شرکتها، سازمان ها ، ارگان ها و کارخانه‌های صنعتی بیشتر باشد به همان نسبت ما در شکستن قیمت ها مصمم تر هستیم.
همچنین برای مشتریان ثابت خود شرایط ویژه را در نظر می گیریم تا بتوانیم مشتری مداری شرکت میکادو را به تمام مشتریان خود ثابت کنیم.


ما منتظر تماس شما هستیم تا با اولین فروش شیرینی خشک به شما ،شما را نیز به یکی دیگر از مشتریان دائمی خود تبدیل کنیم.
ما به شما اطمینان می دهیم فقط با یک بار خرید از شرکت ما ،علاوه بر تازگی و طعم شیرینی های ما قیمت بسیار ارزان آن نیز شما را ترغیب به خرید مداوم از شرکت ما خواهد کرد .

خرید شیرینی نارگیلی برای کارخانه های صنعتی

با ترکیب شیرینی نارگیلی با شیرینی های خشک دیگر ,شیرینیهای جدیدی به نام پای نارگیلی و تخته ای نارگیل به وجود امده است که از این دست شیرینی ها علاوه بر پذیرایی در مهمانی ها و عروسی ها در مکان های همچون ارگان ها و سازمانها و کارخانه ها نیز برای پذیرایی استفاده میشود.

 

اشتراک گذاری