آخرین قیمت شیرینی خشک | ارسال رایگان در تهران

آخرین قیمت شیرینی خشک و ارسال رایگان در تهران برای آن مشتریانی که در مقادیر بالا شیرینی از ما خریداری می‌کند انجام می‌شود. البته باید گفت که خرید شیرینی تهران بهتر است در حومه و اطراف محل زندکی و یا محل کار شما باشد.

البته باید خاطرنشان کنیم که اکثر شهرک های صنعتی از شرکت میکادو خرید می کنند و بعد مسافت برای آنها اصلاً محدودیت محصوب نمیشود.
چون شرکت ما مزایای بسیار زیادی برای خریداران شیرینی با مقادیر بالا را در نظر می‌گیرد بنابراین بعد مسافت برای بیشتر سازمانها ,ارگانها ,شرکت‌ها و کارخانه‌های صنعتی اصلاً مهم نیست.
چون مطمئن هستند که بهترین نوع شیرینی خشک را فقط می تواند از شرکت میکادو تهیه بکنند. ما تولید کننده انواع شیرینی خشک در تهران هستیم و می‌توانیم با شهرستان‌ها و کسانی که امکان صادرات برای آنها وجود دارد ,همکاری های خوبی داشته باشیم .
ما سعی کرده ایم قیمت‌شیرینی ۹۹ را به قدری منصفانه در نظر بگیریم  که ‏قیمت اتحادیه شیرینی فروشان از قیمتی که ما برای مشتریان خود در نظر میگیریم بسیار بالاتر است.

قیمت شیرینی نوروز ۹۹

قیمت شیرینی ۹۹ معمولا دستخوش تغییرات نمی شود و بر اساس قیمت سال قبل یعنی ۹۸ فروخته میشود. این امر با توجه به اینکه بسیاری از مواد اولیه تولید شیرینی نوروز قبل از رسیدن فصل جدید خریداری میشود، بنابراین قیمت ها تقریباً ثابت می ماند.
شرکت میکادو سعی بر این دارد که انواع شیرینی خشک را با قیمتی کاملاً ارزان به مشتریان خود که اکثراً، سازمان ها و ارگان ها و کارخانه‌های صنعتی هستند با قیمتی فوق العاده ارزان محاسبه‌ کند.
به طور مثال شیرینی‌دانمارکی از آن جمله از شیرینی هایی است که بسیاری از این شرکت‌ها به دنبال خرید آن هستند.

بنابراین ما با توجه به مقدار سفارش شیرینی دانمارکی ,قیمت این شیرینی فوق العاده خوشمزه را بسیار بسیار پایین تر از قیمت اتحادیه شیرینی فروشان محاسبه می کنیم و در بسیاری از موارد ارسال رایگان ازخدمات ویژه ما به خریداران ثابت ما می باشد‌.
ما منتظر تماس مسئولان خرید شرکت ها و کارخانه های صنعتی می باشیم تا بهترین خدمات مان را به آنها ارائه بکنیم.

آخرین قیمت شیرینی خشک ارسال رایگان در تهران

شرکت میکادو تولید کننده انواع شیرینی خشک میباشد.

  • شیرینی آلمانی 
  • شیرینی نارگیلی 
  • شیرینی دانمارکی 
  • شیرینی نخودچی
  • شیرینی تیتابی …

شما مشتری گرامی با توجه به مراسم و جشن را که در پیش دارید می توانید هر یک از این شیرینی ها را به تناسب نیاز خود انتخاب کرده و خرید نمایید.

البته ما نیز می توانیم در انتخاب شیرینی مناسب برای مراسم های شما راهنمایی خوبی باشیم.
همچنین با توجه به اینکه هر کیلو شیرینی چند عدد است، مقدار دقیق شیرینی خشک مورد نیاز شما را به شما خواهیم گفت تا شما بتوانید بهترین نوع شیرینی خشک را به راحتی خریداری نمایید.
پس به ما اعتماد کنید و با ما تماس بگیرید تا بهترین خرید ها را با شرکت میکادو و تجربه کنید.
کیک یزدی یکی از شیرینی های فوق العاده خوشمزه و معروف و خواستنی در ایران محسوب می‌شود، به راحتی پا در تمام مجالس می گذارد و مورد استقبال تمامی افراد قرار می گیرد.

کیک یزدی نیز مانند دیگر شیرینی های خشک دارای انواع مختلفی است و همچنین دیزاین های مختلفی دارد که معمولا  نوع کنجدی آن بیشتر مورد پسند عامه قرار گرفته است.
شرکت میکادو سعی کرده با استفاده از اسانس هایی همچون گلاب عطر و بوی خاصی به این شیرینی سنتی ایرانی بدهد تا مورد پسند هر چه بیشتر مردم قرار بگیرد.
البته این امر باعث شده تا به یکی از تولید کنندگان بسیار موفق در عرصه، تولید شیرینی خشک عمده قرار بگیریم.
در ضمن ناگفته نماند که در هر کیلو از این شیرین 18 تا 20 عدد است.

اشتراک گذاری