خرید شیرینی خشک اینترنتی | ارسال رایگان

خرید شیرینی خشک اینترنتی با ارسال رایگان برای مشتریان عزیزی که به صورت روزانه یا به صورت انبوه از شرکت میکادو خرید نمایند، انجام میشود.

ما ارائه کننده ارزانترین شیرینی حتی پایین تر از لیست قیمت اتحادیه قنادان در سطح شهر تهران و تامین کننده بسیار خوبی برای شهرساستانها هستیم.

امروزه از ملزومات زندگی شهری شده است که این نیاز دقیقا پس از به وجود آمدن وضعیت قرنطینه در ایام کرونا ملموس تر شد.

قیمت شیرینی دانمارکی در سال ۹۹ با افزایش قیمت مواد اولیه و بالا رفتن دستمزد استاد کاران شیرینی پزی و کارگران سیر صعودی به خود گرفت و حدود 10 هزارتومان افزایش یافت.

ما تولید و توزیع کننده انواع شیرینی های جدید سال 99 با کیفیتی بینظیر به قیمت درب کارخانه و بدون واسطه هستیم.

قیمت انواع شیرینی ۹۹ در ایام مختلف سال

چون شرکت میکادو تولید کننده بسیاری از شیرینی های موجود در قنادی ها هست، پس شما عزیزان بدون هیچ تردیدی از قیمت ها میتوانید به ثبت سفارش از ما بپردازید.        

  • قیمت شیرینی مشهدی خانگی
  • قیمت شیرینی خانگی
  • قیمت شیرینی گردویی
  • قیمت شیرینی مربایی
  • قیمت شیرینی مربایی خانگی
  • قیمت شیرینی خانگی عید
  • قیمت شیرینی آلمانی . . .

ما بر اساس لیست قیمت اتحادیه قنادان تهران قیمت بسیاری از شیرینی های تولید شده در کارخانه را بالا برده ایم ولی در ایام مختلف سال با گذاشتن تخفیفات ویژه این گرانی را جبران میکنیم.

خرید شیرینی خشک اینترنتی | ارسال رایگان

قیمت شیرینی سال 99 و وجود ویروس کرونا نتوانسته جلوی خرید شیرینی خشک از شرکت میکادو را توسط مشتریان قدیمی ما بگیرد، زیرا مشتریان ما از بهداشت و قیمت های ما مطمئن هستند.

ما نیز به پاس قدردانی از این مشتریان که بیشتر از شرکتهای بزرگ و کارخانه های صنعتی هستند قیمت شیرینی خشک سال 99 را به تخفیفات ویژه عرضه میداریم.

ما خرید شیرینی پفکی گردویی را به بسیاری از شرکت ها برای پذیرایی از پرسنل و کارکنان درتمامی اعیاد و خشن ها توصیه میکنیم.

همچنین ارزانترین قیمت شیرینی نخودچی 99 در ظرفهای کرستال با قالبهای متنوع وتهیه شده با روغن حیوانی یکی دیگر از محصولات ما میباشد که برای شیرینی شب عید پرسنل و کارکنان شرکتها مناسب است.

قیمت شیرینی بهشتی از درب کارخانه

شیرینی بهشتی که یک شیرینی خشک نوستالژی برای بسیاری از عزیزان در دهه 60 و 70 محسوب میشود. این شیرینی که پای ثابت سفره هفت سین بسیاری از عزیزان در ایران بوده و هست.

شرکت میکادو بهترین برند تولید کننده شیرینی های عید به صورت عمده برای تهران و شهرهای مختلف ایران و جهت صادرات به کشورهای مختلف میباشد.

شما عزیزان میتوانید با خرید عمده و مقدارو تعداد بالا از ما تایین کننده قیمت شیرینی مورد نظر خود باشد. در واقع هر چه مقدار خرید و سفارشات شما بیشتر باشد ما میتوانیم قیمتها را برای شما بشکنیم.

ما منتظرتماسها و پیام های شما عزیزان برای ثبت سفارشات هستیم چون این بهترین راه آشنایی شما با کیفیت و قیمت محصولات ما میباشد.

اشتراک گذاری