بهترین برند وقیمت شیرینی های خشک

بهترین برند و قیمت شیرینی های خشک در تهران که با مرغوبترین مواد اولیه، شیرینی های فوق العاده ای را تولید میکند، بی شک شرکت میکادو میباشد.

قیمت شیرینی خشک سال 99 با توجه به وجود تورم شدید قیمت ها در بازار، موجب شد تا اتحادیه قنادان تهران نیز بنا به درخواست مکرر قنادان و گارگاه های کوچک اقدام به گران کردن قیمتها بپردازد.

در لیست قیمت اتحادیه قنادان قیمت هر یک کیک یزدی نیز که از ارزانترین شیرینی های موجود در قنادی ها میباشد، تا حدود 8 الی 9 هزار  تومان گرانتر از شیرینی خشک سال 98 عرضه میشود.

ولی شرکت میکادو تصمیم دارد در دهه محرم به خاطر ارادت خاصی که برای اهل بیت قائل است، به تمامی مشتریانی که در این ایام مبادرت به خرید انواع شیرینی خشک مینمایند، تخفیفات ویژ ای را بدهد.

ما قیمت شیرینی سال 99 را به احترام شما خواهیم شکست تا در کنار یکدیگر و با مشارکت هم بتوانیم دین خود را به آقا امام حسین و یارانشان ادا نماییم. ما منتظر تماسها و سفارشات شما هستیم.

ارزانترین قیمت شیرینی دانمارکی سال ۹۹ در محرم

شیرینی دانمارکی از شیرینیهای خشک بسیار سبک و فوق العاده خوشمزه است که در ایام محرم برای خیرات و نذورات بسیار مورد استقبال مردم قرار میگیرد.

ما میتوانیم این شیرینی ها را در بسته بندیهای تک نفره برای شما عزیزانی که تمایل به پذیرایی از میهمانان در تکایا یا حسینه ها را دارید، در بیاوریم.

در پاسخ این سوال شما که ” هر کیلو شیرینی شیرینی چند عدد است ” باید بگوییم که این تعداد در شیرینیها متغییر است ولی هر یک کیلو شیرینی 25 الی 30 عدد است.

بهترین برند و قیمت شیرینی های خشک

شرکت میکادو یکی از بهترین و معروفترین شیرینیهای خشک در ایران است که شیرینی های خود را با بسته بندیهای بسیار بهداشتی و جدید به تمام نقاط ایران ارسال می نماید.

قیمت شیرینی نخودچی و قیمت شیرینی خانگی که از شیرینیهای معروف عید نوروز هستند، یک انتخاب مناسب برای صادرات میباشند.

بیشتر همسایگان ایران که خشن نوروز را بر پا میکنند از طرفداران شیرینیهای مخصوص عید هستند که در این میان قیمت شیرینی نخودچی 99 میتواند یک گزینه بسیار عالی برای  صادرات باشد.

آخرین قیمت شیرینی گردویی    

شیرینی گردویی نیز که در لیست قیمت شیرینی عید ۹۹ خودنمایی میکند، با گران شدن دلار سیر صعودی به خود گرفته ولی شرکت میکادو با وارد شدن گردوی تازه در بازار شاخ غول را خواهد شکست.

در واقع ما برآن هستیم با خرید گردوی تازه در پاییز کمی از التهاب قیمت شیرینی گردویی را بکاهیم.

همچنین ما تولید کننده ارزانترین شیرینی نارگیلی در تهران هستیم .شما مشتریان عزیز برای اطلاع از قیمت شیرینی پای نارگیلی و تخته ای نارگیلی میتوانید به شماره 09126993690 پیام دهید.

اشتراک گذاری