مرکز پخش شیرینی با قیمت مناسب در تهران

مرکز پخش شیرینی با قیمت مناسب در تهران که دارای نشان استاندارد است, توانایی ارسال ارزانترین شیرینی خشک را به صورت انلاین به تمام نقاط ایران را دارد.

شرکت میکادو جزئ برترین کارخانه های تولید شیرینی می باشد که به تنهایی سالانه تعداد زیادی شیرینی در مقادیر بالا صادرات میکند.

روی سخن ما با شما عزیزی هست که امکان صادرات شیرینی های متنوع ایرانی را دارید. شیرینی های ایران از شیرینیهای شناخته شده در جهان میباشند.

بنابراین در سال جهش تولید شما و ما با همکاری یکدیگر می توانیم با صادرات انواع متنوع شیرینی خشک که در شرکت ما تولید میشود به دستاوردهای بینظیری برسبم.

ما منتظر تماس های شما هستیم, تا با همکاری یکدیگر به صادر کننده برتر سال تبدیل شویم.

قیمت شیرینی خشک سال 99 چه تغییری کرده است؟ 

خوشبختانه در شرایط بی ثبات و متلاطم بالا رفتن قیمت ها در بازار ایران قیمت شیرینی خشک دستخوش تغییر نبوده است!!!!!

بنابراین ما همچنان تولیدات خود را براساس قیمت شیرینی سال 98 محاسبه می کنیم و به فروش میرسانیم.

انواع شیرینی تازه با مواد اولیه عالی در شرکت میکادو پس از ثبت سفارش تهیه و تولید می شود.این روش کار در شرکت ما باعث شده ما همواره قیمت شیرینی های خشک را تازه و ارزان ارسال کنیم.

قیمت شیرینی عید ۹۹ با توجه به شیوع ویروس کرونا مانند قیمت سال گذشته عرضه شد.البته خرید شیرینی عید تقریبا برای بسیاری از مردم غیر ممکن شد.

مرکز پخش شیرینی با قیمت مناسب در تهران

طبق اماری که به دست ما رسید , قیمت شیرینی خانگی سال ۹۹ در بعضی گارگاه ها و قنادی ها پس از به پایان رسیدن مدت زمان محدودیت فروش به دلیل ویروس کرونا به مرز 10 هزار تومان هم رسید.

برای بسیاری از تولید کنندگان نحوه محاسبه قیمت شیرینی خانگی فقط بر مبانی این بود که ضرر نکنند و خالی کردن انبارهایشان  به بزرگ ترین هدفشان تبدیل شد.

البته ما به دلیل اینکه به صورت انلاین فروش میکنیم دچار این مسئله نشیدیم و توانستیم با رعایت کامل موارد بهداشتی , شیرینی 99 را به صورت روتین و طبق سنوات قبل بفروش برسانیم.

قیمت شیرینی مشهدی با کیفیتی خارق العاده و ارزان

این شیرینی بسیار پر طرفدار بیشترین سهم شیرینی عید را در بر میگیرد و برای بسیاری از شما مخاطبین عزیز یک نوستالژی شیرین ایام عید محسوب میشود.

بسیاری از ارگان ها , سازمان ها, شرکت های خودرو سازی و کارخانه های صنعتی این شیرینی را همراه اقلام دیگر به عنوان هدیه به پرسنل و کارکنان خود در تعداد بالا در جعبه های 1 الی 1.30 کیلو گرمی سفارش میدهند.

شما نیز برای تمامی جشن ها ملی و اعیاد میتوانید سفارشات خورد را در شرکت میکادو ثبت کنید و از تخفیفات ویژه ما برخوردا شوید.

البته قیمت شیرینی المانی نیر برای که از شیرینی پر طرفدار ما محسوب میشود برای شما با قیمتی بسیار عالی محاسبه میشود.

اشتراک گذاری