مرکز عمده فروشی شیرینی تهران برای شرکت های خودرو سازی

مرکز عمده فروشی شیرینی تهران برای شرکت های خودرو سازی که در حومه شهر قرار دارند و در تمامی اعیاد و جشن های ملی شیرینی خشک تهیه میکنند , ارسال رایگان دارد.

شما مخاطب عزیز اگر به دنبال کارخانه شیرینی هستید تا بتوانید شیرینی های خشک متنوع, باکیفیت عالی , مقرون به صرفه و ارزان برای شرکت خود تهیه کنید حتما با ما تماس بگیرید.

ما در پخش عمده شیرینی به تمام خودرو سازی ها مانند سایپا, ایران خودرو . . . ید طولی داریم.بنابراین شما میتوانید با خیالی اسوده سفارش شیرینی خشک در تعداد بالا را به ما بسپارید.

شما در خرید انلاین شیرینی از ما به فکر هیچ چیز نباشید!! چون شیرینی ها با کیفیتی فوق العاده با قیمتی مناسب در زمان معین شده به صورت رایگان ارسال میشود.

بهترین شرکت های پخش شیرینی جات در تهران

تعداد زیادی گارگاه و قنادی در سطح شهر تهران وجود دارد که مشغول به تولید و فروش شیرینی خشک و شیرینی تر هستند.

شرکت میکادو جمله زیبای “کار نیکو کردن از پر کردن ” است را سر لوحه کار خود میداند, زیرا ما تجربه تولید و توزیع شیرینی خشک در مقادیری نظیر 500 کیلو یا بیشتر را در زمانبسیار کم را داریم.

البته باید بگوییم که خوش قولی و تحویل به موقع سفارشات باعث شده ما مشتریان بسیاری از شرکت ها, ارگان ها, سازمان ها وکارخانه های خصوصی و دولتی داشته باشیم.

شما با کمک مشاوران ما میتوانید ایده ال ترین و ارزانترین شیرینی های خشک را برای مناسبت های مختلف اعم از شادی و سرور , وفات و سوگواری سفارش دهید.

فروشگاه انلاین پخش عمده شیرینی برای اقصی نقاط ایران

شما کاربر عزیر پس از ثبت سفارش خود در جای جای سرزمین عزیزمان در زمان تعیین شده , شیرینی های خود را با بسته بندیهای کاملا بهداشتی و استاندارد و فوق العاده شیک تحویل بگیرید.

ما این اطمینان را به شما میدهیم که شما با یک بار خرید از ما به جمع کثیر مشتریان دائم ما خواهید پیوست.

البته باید خاطر نشان کنیم که ما تخفیفات ویژه ای در ایام های مختلف سال در نظر میگیریم بنا براین هر چه زودتر با ما تماس بگیرید و سفارشات خود را ثبت نمایید تا از شرایط ویژه خرید بهره مند شوید.

مرکز عمده فروشی شیرینی تهران برای شرکت های خودرو سازی

اکثرکارخانه های خودرو سازهای که در غرب تهران فعالیت میکنند, برای شب عید پرسنل و کارکنان خود اقلام مورد نیاز عید نوروز را سفارش میدهند.

شرکت میکادو به لطف خدا تامین کننده تمامی این اقلام مخصوصا شیرینی خشک در جعبه های 1 یا 30 ,1 کیلویی و یا مقادیر بالاتر بنا به درخواست شما میباشد.

ما به شما توصیه میکنیم لذت خرید از شرکت ما را از خود دریق نکنید.انواع متنوعی از شیرینی در شرکت ما تولید میشود که اسم نمونه های که برای شرکت ها مناسب است را خواهیم گفت.

  • شیرینی المانی 
  • شیرینی مشهدی
  • شیرینی پای سیب 
  • شیرینی تارت میوه 
  • شیرینی تیتابی
  • شیرینی پای نارگیلی 
  • شیرینی تخته ای نارگیلی
  • شیرینی اتریشی 
  • شیرینی مارسبانی 

جزئ مواردی هستند که برای پذیرایی از پرسنل بسیار مناسب و مرقوم به صرفه هستند.ما به فکر ذخیره پول در جیب شما هستیم پس با ما تماس بگیرید!!!!

اشتراک گذاری