مرکز فروش اینترنتی شیرینی دانمارکی

 

مرکز فروش اینترنتی شیرینی دانمارکی در تهران و حومه به خوبی بهترین شیرینی های خشک را به صورت عمده و تازه در اسرع وقت برای شما ارسال مینماید.

شما عزیزان میتوانید برای مراسمات مختلف در ادارات، کارخانه ها و سازمان های دولتی و خصوصی بهترین شیرینی دانمارکی را به صورت اینترنتی سفارش دهید.

آیا میدانید هر کیلو شیرینی دانمارکی چند عدد است؟ جایز است برای خرید و سفارش شیرینی ها از شرکت ما به صورت اینترنتی عکس و تعداد آن را بدانید.

باید گفت تعداد شیرینی دانمارکی در هر کیلو حدود 25 عدد می باشد که با توجه به بزرگی و یا کوچکی شیرینی تعداد آن قابل تغییر است.

قیمت شیرینی خشک مخلوط در تهران

با توجه به اینکه شرکت ما تولید کننده انواع شیرینی خشک می باشد بنابراین شما مسئولان خرید شرکت ها و ادارات و از همه مهمتر فروشگاه های زنجیره ای میتوانید این شیرینی ها را به راحتی به فروش برسانید.

شما عزیزان میتوانید قیمت روز شیرینی خشک را ارزانتر از همه تولیدی های دیگر از ما تهیه نمایید چون قیمت های ما بر اساس  لیست قیمت اتحادیه قنادان می باشد.

فروشگاه های زنجیره ای رفاه، فروشگاه زنجیره ای اتکا و فروشگاه زنجیره ای شهروند از تمامی محصولات ما به راحتی و با حاشیه سود بالا میتوانند بهره مند شوند چون تمامی محصولات ما دارای نشان سیب سلامت می باشند.

مرکز فروش اینترنتی شیرینی دانمارکی

 خرید شیرینی دانمارکی آنلاین یکی دیگر از مزیت های شرکت ما میباشد که تمامی مشتریان ما با تماس تلفنی میتوانند سفارش خود را ثبت نمایید و شیرینی های مورد نظرشان در اسرع وقت برایشان ارسال میشود.

قیمت شیرینی دانمارکی سال ۱۴۰۰ با توجه به فراوانی و ثبات قیمت مواد اولیه تا حدود زیادی بدون تغییر باقی مانده است و این موجب شده بسیاری از مشتریان به خرید دائمی این محصول ما روی آورند.

پس برای خرید و استعلام قیمت انواع شیرینی 99 با کیفیتی عالی که از مواد اولیه مرغوب در محیطی کاملا بهداشتی تهیه شده، حتما با مدیران فروش مجموعه ما تماس حاصل نمایید.

قیمت شیرینی خشک عید  امسال

در سال جدید با خرید از شرکت ما که جدیدترین مدل های شیرینی خشک مدرن را برای عید نوروز تولید میکند، تمامی پخش کنندگان میتوانند تحولی در حاشیه سود خود نمایند.

البته شما مسئولان خرید شرکت و سازمان های مختلف در سراسر ایران برای خرید بهترین شیرینی خشک با تخفیفات ویژه با ما تماس بگیرید تا از عالی ترین خدمات را بهره ببرید.

به جرات میگوییم که، قیمت شیرینی خشک سال 99 را بسیار ارزانتر و با کیفیت تر از رقبای خود به سراسر ایران و عراق و افغانستان و کشورهای اروپایی صادر کرده ایم.

فرصت را از دست ندهید و همین الان فقط و فقط با یک تماس یا ارسال پیام در واتساپ، سفارشات خود را ثبت نمایید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin

مطالب دیگر

0 نظر on مرکز فروش اینترنتی شیرینی دانمارکی

نظر بگذارید