خرید آنلاین شیرینی دانمارکی با کیفیتی عالی

خرید آنلاین شیرینی دانمارکی با کیفیتی عالی و تهیه شده از مواد اولیه بسیار مرغوب در تهران با قیمتی بسیار مناسب زیر نظر شرکت میکادو در ایام قرنطینه اقدامی بسیار خوب برای محافظت از سلامتی میباشد. سفارش آنلاین کیک تولد در تهران نیز یکی دیگر از خدمات شرکت ما می باشد.

 

سفارش کیک و شیرینی آنلاین اگرچه هنوز در ایران جایگاه واقعی خود را پیدا نکرده است، ولی به زودی یک عادت دائمی تبدیل خواهند شد. بنابراین ما سعی کرده ایم فروش شیرینی دانمارکی را که یکی از پرطرفدار ترین شیرینی های خشک ایران است در خرید آنلاین شیرینی در اولویت قرار دهیم.

خرید شیرینی خشک با ارسال رایگان

قیمت شیرینی خشک هر ساله با تعیین قیمت از طرف اتحادیه قنادان تغییر میکند.
ولی تعداد کمی از قنادی ها تغییر کوچکی در ظاهر شیرینی های خشک و نامگذاری با کلماتی جدید، قیمت ها را چندین برابر گرانتر عرضه می کنند.

باید خاطرنشان کنیم که قیمت روز شیرینی در شرکت میکادو دقیقاً با قیمت مصوب اتحادیه قنادان برآورد می‌شود.
البته باید ذکر کنیم که تصمیم مدیر شرکت میکادو بر این است که چنانچه شرکتها ، ارگانها، و کارخانه های صنعتی در مقادیری بسیار بالا شیرینی خشک سفارش دهند, نه تنها قیمت را بسیار پایین تر از قیمت اتحادیه محاسبه میکند بلکه به صورت رایگان نیز تمامی سفارشات ارسال می گردد.
ما منتظر تماس های شما برای ثبت سفارش هستیم.

 

قیمت شیرینی خانگی سال ۹۹

خرید شیرینی عید برای مردم ایران بسیار لذت بخش است. شیرینی های ریز خانگی انواع مختلفی دارند و دارای اشکال و بسته بندی های متفاوتی هستند که از جذابیت خاصی برخوردار می باشند.
فروش اینترنتی شیرینی خانگی یکی دیگر از خدمات شرکت می کارد می باشند باعث جلب رضایت بسیاری از مشتریان ما در اقصا نقاط تهران شده است.
شیرینی نخودچی نیز یکی دیگر از شیرینی های مورد علاقه ایرانیان در ایام عید میباشد. معمولا امروزه مردم در ایام‌عید علاقه فراوانی به خرید شیرینی های ریز تر دارند.
شیرینی زبان نیز که از قدیم الایام همراه همیشگی سفره‌هفت سین تمامی ایرانیان بوده است امروزه با قالبهای ریزتر در شرکت ما مالی و توزیع می شود.

 

قیمت شیرینی زبان کوچک برای ایام عید

این شیرینی خشک بسیار خوشمزه که از دیرباز مردم ایران مشتاق خرید آن برای پذیرایی از میهمانان خود در ایام‌ عید بوده اند.
در روزهای پایانی سال متقاضیان زیادی دارد، به همین دلیل شرکت میکادو این شیرینی خشک را با دیزاین های مختلف از جمله پسته و یا کنجد فراوان بر روی آن تولید و عرضه می‌کند.

کیک یزدی کیلو چند؟

کیک یزدی در زمره شیرینی های خشک بسیار خوشمزه و سنتی در ایران قرار دارد و پای ثابت تمام اعیاد مختلف در ایران می باشد.
بسیاری از مدارس ،ارگان ها ،سازمان ها و کارخانه های صنعتی برای برگزاری بسیاری از مراسم ها به خرید کیک یزدی اقدام می‌کنند.
برای بسیاری از مشتریان سوال مشترکی وجود دارد و آن هم این است که”هر کیلو کیک یزدی چند عدد است”. حدود ۱۸ الی ۲۰ عدد کیک یزدی در هر کیلو وجود دارد.

خرید آنلاین شیرینی دانمارکی با کیفیتی عالی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از مردم علاقه فراوانی به خرید انلاین پیدا کرده اند.شرکت میکادو نیز با توجه به این موضوع چندی قبل اقدام به راه اندازی این روش فروش شیرینی خشک نموده که با استقبال بسیاری از مشتریان ما مواجه شده است.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin

مطالب دیگر

0 نظر on خرید آنلاین شیرینی دانمارکی با کیفیتی عالی

نظر بگذارید