ثبات قیمت شیرینی دانمارکی امروز | فروش ویژه

ثبات قیمت شیرینی دانمارکی امروز جهت فروش ویژه یک خبر خوب و مسرت بخش برای تمامی مشتریان ما است ، مخصوصا ارگان ها و شرکت های که در تعداد بالا خرید میکنند.

با توجه به اینکه قیمت شیرینی دانمارکی سال ۹۸ با افزایش قیمت آرد،روغن و شکرتا حدود زیادی گران شد، قطعا قیمت شیرینی  ۹۹ نیز با افزایش دستمزد استاد کاران و گارگران دستخوش تغییر خواهد شد.

ولی ما این نوید را به شما میدهیم که برای جلب رضایت شما تا اطلاع ثانوی از تغییر قیمت ها در شرکت میکادو خبری نیست، پس هر چه زودتر دست به کار شوید و سفارشات خود را ثبت نمایید.

در ضمن شما مشتری عزیزی که مسئول خرید شرکت های هواپیمایی ، شرکت های خودرو سازی یا کارخانه های صنعتی هستید در صورتی که امروز از ما خرید کنید، از تخفیفات خوبی بهره مند می شوید.

مزیت خرید و فروش شیرینی دانمارکی آنلاین

امروزه بر همگان واضح و مبرهن است که خرید آنلاین کالاها یک نیاز واقعی و لازم در شهرهای بزرگ و صنعتی مانند تهران است.

اگر تا امروز طعم شیرین خرید انلاین شیرینی را تجربه نکرده اید، ما به شما توصیه میکنم که این فرصت زیبا را به خودتان بدهید و با خرید از ما بهترین شیرینی ها را در محل مورد نظر تحویل بگیرید.

ما به شما اطمینان میدهیم که شما فقط و فقط با یک با خوردن شیرینی دانمارکی شرکت میکادو دیگر هرگز به سراغ شیرینی دانمارکی قنادی ها نخواهید رفت.

البته باید گفت تمامی شیرینی های خشک شرکت ما بسیار لذیذ ، زیبا و با کیفیتی فوق العاده عالی در محیطی کاملا استاندار و بهداشتی، تهیه و تولید و برای شما عزیزان ارسال می شود.

تخفیفات خرید شیرینی تارت میوه ا ی با کیفیتی خارق العاده

تارت میوه از شیرینی های خشک بسیار شکیل و زیبا با دیزاین انواع مختلف میوه های فصل یا میوه های خشک بر روی خمیر لایه لایه می باشد.

این شیرینی بسیار مقوی و پر طرفدار برای پذیرایی در تمامی مکان ها واعیاد علی الخصوص در شرکت ها ، ارگان ها ،سمینارها و کارخانه های صنعتی یک انتخاب بسیار متفکرانه است.

وزن هر عدد شیرینی خشک تارت میوه ای حدودا 30 گرم می باشد که در پاسخ مشتریانی که میپرسند ” هر کیلو شیرینی چند عدد است ” باید بگوییم که حدودا 40 عدد شیرینی تارت میوه ای می باشد.

ثبات قیمت شیرینی دانمارکی امروز جهت فروش ویژه 

شیرینی آلمانی نیز یکی دیگر از شیرینی های خشک محبوب بسیاری از شرکت ها و سازمان ها می باشد، زیرا قیمت شیرینی آلمانی بسیار ارزان و وقرون به صرفه است.

این شیرینی خشک بسیار ترد و خوشمزه که دارای ماندگاری بالای است گزینه بسیار مناسبی است که ارگان های مختلف آن را به عنوان شیرینی شب عید نوروز به کارکنان و پرسنل خود هدیه دهند.

ما منتظر تماس های شما هستیم تا بهترین ها را برای شما رقم بزنیم.

اشتراک گذاری