مراکز فروش انواع شیرینی دانمارکی سازمانی

مراکز فروش انواع شیرینی دانمارکی سازمانی در تهران با شرایطی ویژه ، کاملا بهداشتی و استاندارد با کیفیتی بینظیر مشغول به ارائه خدمات به مشتریان عزیز میباشند.

آیا می دانید ” هر کیلو شیرینی دانمارکی چند عدد است ” طبق براورد حدوده 25 الی 30 عدد می باشد که وزن هر عدد شیرینی دانمارکی حدودا 35 گرم می باشد.

قیمت شیرینی دانمارکی سال ۹۸ برای مشتریانی که مصرف کننده بودند 28000 ریال و عزیزانی که به صورت عمده شیرینی دانمارکی آنلاین سفارش میدادند 21000 ریال بود.

شرکت میکادو تمامی شیرینی های خشک را همچنان با قیمت شیرینی 98 محاسبه می کند ولی احتمال اینکه به زودی قیمت ها دستخوش تغییر شود وجود دارد.

بنابراین هر چه زودتر بشتابید و سفارش شیرینی انلاین را در شرکت میکادو قبل از گران شدن شیرینی های خشک و تر ثبت نمایید تا از پرداخت پول بیشتر جلوگیری کنید.

ارزانترین قیمت شیرینی دانمارکی سال ۹۹  در تهران

چنانچه به دنبال خرید شیرینی های فوق العاده خوشمزه ، تازه با قیمتی مناسب و باور نکردنی هستید که به صورت رایگان ارسال شود حتما با شرکت میکادو تماس حاصل نمایید.

یکی از محصولات پر فروش ما که رنگ و بوی زعفران و گلاب درآن خود نمایی میکند و طرفداران بسیاری را در هر زمانی به سوی خود جلب کرده کیک یزدی می باشد.

هر کیلو کیک یزدی چند عدد است ؟                                        18 الی 20 عدد

همچنین بسیاری از شما مشتریان عزیزی که، علاقه به خرید شیرینی نارگیلی دارید، باید بگوییم که شیرینی های مانند:

  • شیرینی پای نارگیلی
  • شیرینی تخته ای نارگیلی

که از ترکیب شیرینی نارگیلی با شیرینی های خشک دیگر تهیه و تولید می شود،جایگزین بسیار مناسبی می باشد.

مراکز فروش انواع شیرینی دانمارکی سازمانی

بسیاری از شرکت های هواپیمایی و شرکت های خودرو سازی تمامی شیرینی های مورد نیاز خود را در مراسمات مختلف و شیرینی عید نوروز پرسنل و کارکنان خود را از شرکت میکادو خریداری می کنند.

شیرینی های مانند پای نارگیلی و تخته ای نارگیلی که جزکم کالری ترین شیرینی ها هستند و از نظر وزنی نیز سبک  و مقرون به صرفه میباشد، در اولویت بالاتری در لیست خرید شرکت ها قرار دارند.

همچنین این دو شیرینی خشک بسیار زیبا ، شکیل و همه پسند، جایگاه بسیار رفیعی در مجالس عروسی و اعیاد مختلف و سمینارها دارد.

افزایش خرید شیرینی تارت میوه ای   

شیرینی های خشکی مانند تارت میوه ای که از انواع مختلف میوه های فصل در تهیه آن استفاده میشود، بسیار مورد توجه مردم قرار میگیرد.

با توجه به اینکه شیرینی تارت میوه به دو گونه متفاوت تهیه و تولید می شود باید بگویی که نوع فنجانی ان مد نظر ما نیست ،بلکه ما از نو ع دوم که از خمیر زبان یا دانمارکی تهیه میشود، سخن میگوییم.

این نوع شیرینی خشک در سایزی بزرگتر با قالب های متفاوت که بیشتر مربع است تهیه میشود و با توجه به وجود میوه های رنگارنگ تازه و خشک بر روی ان بسیار مقوی و خوشمزه ودلفریب می باشد.

ما منتظر تماس و پیام های شما عزیزان برای خرید و ثبت سفارش شیرینی هستیم تا طعم شیرین خرید اینترنتی شیرینی را برای شما ماندگار کنیم، پس هر چه زودتر با ما ارتباط بگیرید.

اشتراک گذاری