قیمت شیرینی دانمارکی + قیمت

خرید شیرینی دانمارکی با قیمت ارزان و کیفیتی خارق العاده و تهیه شده با مواد اولیه بسیار خوب و عالی را حتما حتما با شرکت ما تجربه کنید.

با توجه به نوسانات موجود در قیمت مواد اولیه و کمبود روغن وشکر قیمت شیرینی دانمارکی سال ۹۹ بسیار بالا رفت ولی با این وجود این شیرینی همچنان قیمت ارزانی دارد.

شما عزیزانی که در پی خرید شیرینی خشک برای فروشگاه های رفاه و فروشگاه های اتکا هستید حتما حتما قیمت شیرینی خشک سال 99 ما را با دیگران مقایسه کنید.

به جرات میگویم که شرکت ما قیمت شیرینی 99 را با توجه به کیفیت و بسته بندی شکیل و داشتن مجوز سیب سلامت برای فروش در تمامی فروشگاه های معتبر، بسیار ارزان می فروشد.

لیست عمده قیمت شیرینی عید  ۱۴۰۰

یکی از مزایای شرکت ما برای مشتریان پخش عمده در ایران و فروشگا های زنجیره ای و صادر کنندگان تنوع بالای محصولات ما می باشد.

به طور مثال از قدیم الایام یک نوع شیرینی نخودچی در ایران وجود داشته که شکل 4 پر آن نوستالژی بسیاری از ایرانیان است.

ولی ما با خلاقیت توانسته ایم این شیرینی خشک را با تنوع  در اشکال و طعم های مختلف از نظر بصری زیباتر و از نظر ذائقه مشتری پسند تر و جذاب تر کنیم.

چوت امروزه مردم ابتدا با چشم خرید میکنند و سپس طعم را امتحان می نمایند بنابراین با خرید از شرکت ما هر دو گزینه را هم زمان به مشتریان خود ارئه میدهید.

قیمت شیرینی خشک امروز

شیرینی مخلوط خانگی از شیرینی های خشک بسیار بسیار ماندگار و خوشمزه ای است که به دلیل نداشتن شیره زیاد از کالری بسیار پایینی برخوردار می باشد.

البته باید خاطر نشان کنیم که شیرینی مربایی نیز از شیرینی های خشک بسیار ماندگار است که طرفداران بسیاری در ایران و کشورهای عراق و افغانستان و کشورهای اروپایی دارد.

قیمت شیرینی مربایی سال ۹۹ شرکت ما به چند دلیل بسیار مورد توجه فروشگاه زنجیره ای رفاه، فروشگاه زنجیره ای اتکا و فروشگاه زنجیره ای شهروند قرار گرفته است:

  1. بسته بندی های بسیار زیبا، متنوع و رنگارنگ  
  2. ماندگاری بسیار بالا حداقل تا 4 ماه و حداکثر تا 6 ماه   
  3. دارای نشان سیب سلامت برای فروش درتمامی مراکز فروشگاهی معتبر
  4. دارای مجوزهای لازم به زبان لاتین برای ارسال به تمامی کشورهای جهان

قیمت شیرینی دانمارکی + قیمت

شیرینی دانمارکی در بسیاری از مراسمات و حتی به عنوان عصرانه و نیم چاشت در بسیاری از ادارات و سازمان ها سرو میشود.

شما مسئولان خرید از هر اداره، سازمان و فروشگاهی از سراسر ایران میتوانید با خیالی آسوده تمامی سفارشات خود را با ارزانترین قیمت و بالاترین کیفیت به ما بخرید.

قیمت شیرینی نارگیلی سال 99 ریز

باید بدانید که شیرینی نارگیلی بر اثرمجاورت با هوا زود خشک میشود ولی با نگهداری صحیح از آن تا یک سال هم میتوانید شیرینی نارگیلی تازه و خوشمزه داشنته باشید.

یکی از بهترین شرایط نگهداری این شیرینی خشک مقوی نگهداری در فریزر است که موقع خوردن فقص کافیست چند ثانیه در ماکروفر قرار دهید و سپس نوش جان نمایید.

یکی از محصولات مدت دار ما کوکی های نارگیل است که در بسته بندی های کریستالی در اشکال مختلف عرضه می شود که تاریخ ماندگاری قابل قبولی دارد.

مرکز قیمت شیرینی مربایی سال  ۱۴۰۰

شیرینی مربایی دارای اشکال و طعم ها و سایزهای مختلفی است که طرفداران  بسیار زیادی به سوی خود در ایران و کشورهای همسایه به سوی خود جلب کرده است.

شیرینی های خشکی که درتهیه آنها از مربا و مارمالاد استفاده میشود عبارتند از:

شیرینی خشک دادلی

شیرینی خشک آلمانی

شیرینی خشک مشهدی

شیرینی خشک سوئیسی

شیرینی خشک مارمالادی

شما عزیزان با سفارش هر یک از این محصولات به شرکت ما به هر منظوری که باشد قطعا معامله برد بردی را انجام داده اید چون بهترین وعالی ترین کیفیت را با ارزانترین قیمت خریده اید. ما منتظر تماس ها وثبت سفارشات شما هستیم زیرا دوست داریم شما نیز مانند دیگران به سود خوبی با خرید و فروش شیرینی به دست آورید.      

اشتراک گذاری