فروش شیرینی دانمارکی 1400

فروش شیرینی دانمارکی 1400 برای ارگان، ادارات، سازمانها ، شرکت ایران خودرو و شرکت سایپا با تخفیفات ویژه در شرکت ما عرضه می شود.

شما عزیزانی که مسئول خرید اداره و شرکتی هستید به خاطر داشته باشید که ما امسال قیمت شیرینی دانمارکی را همچنان به قیمت شیرینی دانمارکی سال ۹۹ عرضه می کنیم.

شما مشتریان عزیز مطمئن باشید قیمت شیرینی خشک روز هر چند که باشید، قیمت عمده شرکت ما بسیار بسیار ارزانتر هست.

باید بدانید که شعار شرکت ما در سود زیاد در فروش ارزان قیمت است، بنابراین ما قیمت شیرینی خشک 99 را ارزانتر از هر تولیدی و قنادی حساب میکنیم.

این یک ادعا نیست بلکه یک واقعیت هست پس برای اطمینان از این موضوع فقط کافیست یکبار از شرکت ما خرید نمایید.

آیا قیمت شیرینی مربایی سال ۹۹ ارزان بود؟

در سال گذشته قیمت شیرینی 99 از قیمت بورس هم متغییرتر بود و هر ماه دچار افزایش و گاهی دچار کاهش میشد و به قول معروف سوار الاکلنگ شده بود.

قطعا تغییر قیمت شیرینی خشک سال 99 به نفع هیچ کس مخصوصا تولید کنندگان نیست چون گرانی و رکود رونق تولید و کسب درامد باعث تعطیلی بسیاری از همکاران ما شد.

ولی شرکت ما توانست به داشتن قیمت های ارزان و کیفیت های عالی و بی نظیر هم در پخش عمده و از همه  مهمتر در بخش صادرات رونق و فروش خوبی داشته باشیم.

نازل ترین قیمت شیرینی نارگیلی سال 99

شیرینی نارگیلی نیز از جمله شیرینی های بسیار پر طرفدار در ایران برای پخش عمده و نوع کوکی آن برای صادرات می باشد.

درست است که شیرینی نارگیلی جزء شیرینی های خشکی است که زود خشک میشود ولی چنانچه در شرایط مناسب نگهداری شود تا 1 سال قابل نگهداری است.

البته شیرینی های ریز نارگیلی یا همان کوکی ها دارای ماندگاری بالاتری هستند.

شیرینی های نارگیلی شرکت ما در بسته بندی های فوق العاده زیبا برای فروش در فروشگاه اتکا، فروشگاه رفاه و فروشگاه شهروند بسیار عالی و منسب هستند.

فروش شیرینی دانمارکی 1400

این شیرینی بسیار خوشمزه و مردم پسند برای مصرف روزانه در شرکت ها، ادرات و سازمان های دولتی و خصوصی بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

ما توانایی تولید و ارسال انواع شیرینی خشک را برای تمامی شرکت های و کارخانه های جاده مخصوص تهران را دارا هستیم.

روی سخن ما با شم مسئولان خرید است ، لطفا 1 الی 2 روز قبل از سفارشات با مقدار بالا هماهنگ کنید تا شیرینی تولید روز را در زمان تایین شده تحویل شما دهیم.   

مشتریان عزیز مطمئن باشید که ما بهترین شیرینی ها را ارزانتر با کیفیتی خارق العاده برای شما آماده کرده و ارسال می نماییم.

قیمت شیرینی کشمشی سال ۹۹ عمده

شیرینی کشمشی از شیرینی های بسیار خوشمزه و مقوی است که با توجه با سایزی که دارد در یک کیلو تعداد زیادی از این شیرینی قرار میگیرد.

با توجه به این که این شیرینی از قدیم الایام در کشور ما تولید میشده بنابراین خوردن آن یک حس نوستالژی خوبی در مردم ایجاد میکند.

شرکت ما خرید این شیرینی بسیار سبک و عامه پسند را برای میان وعده در اداراه پست و اداره آتش نشانی توصیه میکند.

قیمت شیرینی خشک مخلوط برای صادرات

باید بدانید که شیرینی های خشک مخلوط شرکت ما در بسته بندی های فوق العاده زیبا و مقاوم که در بارگیری و جابجایی هیچ آسیبی نمیبیند برای پخش عمده و صادرات بسیار عالی است.

این شیرینی ها دارای نشان سیب سلامت بوده و از ماندگاری بسیار بالای برخوردار است و در هر بسته حداقل 4 مدل شیرینی زبان و پاپیون موجود می باشد..

این شیرینی برای صادرات بسیار گزینه ی مناسبی است و به دلیل داشتن بسته بندی های بسیار شکیل و مشتری پسند، قطعا سود بالای را برای شما خواهد داشت.

همچنین قیمت شیرینی خامه ای 99 برای صادرات به کشورهای همسایه از مواردی است که ما میتوانیم در مقدار بالا آن را برای شما عزیزان تولید نماییم. لطفا این فرصت ناب را از دست ندهید و برای رسیدن به سود های کلان حتما با مشاوران فروش ما تماس حاصل نمایید.     

اشتراک گذاری