مرکز اینترنتی خرید شیرینی دانمارکی با قیمتی خارق العاده

مرکز اینترنتی خرید شیرینی دانمارکی با قیمتی خارق العاده که موجب هیجان و تعجب شما شود فقط و فقط در شرکت میکادو تولید و عرضه میشود.

قیمت شیرینی خشک سال 99 دستخوش تغیرات بسیاری از جمله قیمت ارد, قیمت شکر, قیمت روغن, دستمزد استاد کاران و گارگران . . . میباشد.

البته اگر با دقت تر بنگریم خواهیم دید قیمت ارز, انواع مختلف تحریم, شلیک اشباهی موشک, ویروس کرونا ,فروش نفت . . . تاثیر مستقیم تری بر روی مواد اولیه شیرینی پری دارند!!!!

به هر تقدیر ما بر خلاف میلمان گاهی مجبور به تغییر در قیمت ها هستیم.ولی ما به شما قول 100 در 100 میدهیم که هوای جیب شما را داریم.

بنابراین شما میتوانید با خیالی راحت با ما تماس بگیرید تا بهترین شیرین های خشک را با ارزانترین قیمت به شما عرضه کنیم.

ارزان ترین قیمت تارت میوه ای برای باغ تالارها

مراسم عروسی برای هر کسی یکی از باشکوه ترین و خاطره انگیزترین جشن های در طول عمرش محسوب میشود.

بنابراین جزییات ان نیز برای عروس و داماد ها بسیار مهم است. شیرینی که در این مراسمات سرو میشود از نکات مهم در باغ تالارها میباشد.

ما با تجربه ای که در تولید و فروش انواع مختلف شیرینی خشک برای باغ تالارها داریم,میتوانیم به برگزار کنندگان مراسمات در باغ تارها اعم از عروسی یا دور از جان عذا شیرینهای خشک متنوع و حلویات متنوع وخوشمزه ای را ارسال کنیم.

شما, بله خود خود شما هر چه زودتر با ما تماس بگیرید, لطف بزرگی به خودتان و ما میکنید. زیرا قبل از تغییر قیمت ها سفارش خود را انجام داده اید همچنین ما نیز مجبور نیستیم به مشتریان خود گران بفروشیم.

مرکز اینترنتی خرید شیرینی دانمارکی با قیمتی خارق العاده

شیرینی دانمارکی کنجدی از ارزانترین شیرینی ها در میان شیرینی های خشک محسوب میشود.شیرینی دانمارکی قنادی ها از تزیینات بسیار زیبایی برخوردار است.

موادی که برای تزیین شیرینی دانمارکی استفاده میشود به شرح زیر است:

  • کنجد
  • شکر
  • نارگیل
  • پودر قند
  • گل محمدی
  • پودر پسته
  • خلال بادام

وزن شیرینی دانمارکی بر اساس سایز و  مقدار کرمفیل استفاده شده در ان متفاوت است.چنانچه کرمفیل میانی شیرینی دانمارکی زیاد باشد, وزن هر عدد شیرینی بالاتر از حد معمول میشود.

شما خریدار عزیز باید به این نکته توجه کنید تا هزینه اضافی بابت کرم میانی شیرینی پرداخت نکنید .

خرید شیرینی نارگیلی برای صادرات 

شیرینی نارگیلی علاوه بر اینکه به صورت تنها پخته میشود و از قدم الایام  پای ثابت سفره های هفت سین تمام ایرانیان بوده امروزه با ترکیب این شیرنی با شیرینی های دیگر ,شیرینهای لذیذ دیگری پا به عرصه وجد گذاشته اند

  1. شیرینی پای نارگیلی : خمیر کیک ساده + شیرینی نارگیلی
  2. شیرینی تخته ای نارگیلی : خمیز شیرینی زبان + شیرینی نارگیلی
  3. شیرین خانگی نارگیلی ریز : مناسب جهت ایام نوروز

شما مخاطب عزیز, برای خرید شیرینی عید برای صادرات با بهترین کیفیت حتما حتما با ما تماس حاصل نمایید.

جهت خرید انلاین شیرینی دانمارکی برای پذیرایی عید فطر برای ارگان ها, سازمان ها, شرکت ها و کارخانه های صنعتی بی درنگ با ما تماس حاصل نمایید.

حتما برای یک بار هم که شده شرکت میکادو را تجربه نمایید.

اشتراک گذاری