فروشگاه شیرینی دانمارکی انلاین | ارسال رایگان

فروشگاه شیرینی دانمارکی انلاین با ارسال رایگان برای تمامی خریداران که سفارشات بالای 25 کیلو داشته باشند, در اسرع وقت انجام میشود.

قیمت شیرینی دانمارکی در تهران بر اساس درجه اول یا وم بودن قنادی ها و مهمتر از همه, بنا بر موقعیت مکانی قنادی متغییر است.

شرکت میکادو فارق از همه این تشریفات با تولید انواع مختلف شیرینی خشک با بهترین مواد اولیه و با کمک ماهرترین استاد کاران شیرینی پزی در تهران مشغول به کار است.

با توجه به تجربه ای که ما در راستای تولید شیرینی خشک داریم, میتوانیم بهترین مشاوره را در امر انتخاب مناسبترین شیرینی به شما بدهیم.

شما میتوانید فقط و فقط با یک تماس شیرینی مورد نظر خود را سفارش دهید و در اسرع وقت شیرینی ها را با بسته بندی کاملا بهداشتی در مکان مورد نظر تحویل بگیرید.

قیمت شیرینی دانمارکی با ارسال رایگان در غرب تهران

با توجه به اینکه ما در سال 99 به سر میبریم , ولی شرگت میکادو برای حفظ حقوق مشتریان همچنان قیمت شیرینی 98 را برای مشتریان محاسبه می کنیم.

شما کاربر عزیز و مشتری گرامی چنانچه قسط خرید شیرنی را دارید بهتر است همین الان با شرکت میکادو تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید.

این یک توصیه کاملا دوستانه است.زیرا شما و ما به خوبی میدانیم که قیمت ها در کشور ما از ثبات کمی برخوردار است بنابراین قبل از اینگه قیمت شیرینی خشک نیز گران شود زودتر اقدام به خرید نمایید.

لطفا کار امروز را به فردا نیندازید; از ما گفتن بود بعدا نگید نگفتید!!!!!!!

جدیدترین قیمت شیرینی پفکی گردویی عمده

با توجه به اینکه مواد اصلی تشکیل دهنده شیرینی گردویی می باشد:

  • گردو
  • ارد
  • تخم مرغ
  • شکر

پس برای شما مشتری و مخاطب محترم نیازی به توضیح نیست که با گران شدن این اجناس ما نیز ناگزیر به گران کردن قیمت شیرینی گردویی هستیم.

ولی ما این نوید را به شما میدهیم که ما با داشتن خدمات خوب و ویژه نمیگذاریم شما بدون رضایت از ما و با دست خالی ما را ترک کنید.

شیرینی گردویی از شیرینی های خشک معروف و قدیمی در ایران میباشد که در ایام نوروز صرفداران بسیاری دارد.

بسیاری از شما در تماس تلفنی و پیام در شبکه های اجتماعی با جمله “شیرینی گردویی کیلویی چند” خواهان اطلاع از قیمت شیرینی هستید.

 قیمت شیرینی گردویی اعلا برای مصرف کننده 40 هزار تومان و برای خرید عمده 30 هزار تومان می باشد,همچنین در هر یک کیلو 35 عدد شیرینی گردویی موجود میباشد.

فروشگاه شیرینی دانمارکی انلاین | ارسال رایگان

از هر چه که بگذریم همواره خریدن و خوردن شیرینی دانمارکی از هر چیزی خوش تر است. خوبی و مزیت خرید از یک فروشگاه شیرینی انلاین در تازگی و داغ بودن ان است.

شما مسولان خرید ارگان ها سازمانها وکارخانه های صنعتی برای اینکه بتوانید شیرینی دانمارکی خوشمزه و لذیذی را  با قیمتی کاملا ارزان و مرقوم به صرفه تهیه نمایید, حتما با شرکت میکادو یا با شماره تلفن 09122255713 تماس حاصل نمایید.

اشتراک گذاری