تایین کننده قیمت شیرینی پای نارگیل

تایین کننده قیمت شیرینی پای نارگیل قطعا و بلا شک لیست قیمت اتحادیه قنادان است ولی بزرگترین عاملی که بر روی این شیرینی خشک اثر میگذارد قیمت دلار است.

 

قطعا شما مشتریان عزیز مطلع هستید که پودر نارگیل در کشور ما تولید نمیشود و از اقلام وارداتی میباشد، بنابراین قیمت شیرینی نارگیلی خانگی هم دقیقا تحت تاثیر ارز میباشد.

اگر عاشق گردو و طعم آن هستید، بدون شک هم طعم و مزه شیرینی گردویی ما را می پسندید و هم قیمت شیرینی گردویی شرکت میکادو به مذاق شما دلنشین خواهد بود.

شما دوست عزیز میتوانید در سفارشات با تعداد بالا تخفیفات بسیار ویژ ای را در قیمت شیرینی خشک سال 99 از ما دریافت نمایید. ما منتظر تماسهای شما هستیم.

قیمت شیرینی سال ۹۹  برای صادرات

با توجه به اینکه قیمت دلار در کشور ما نقش بسیار تایین کنده ای در قیمت همه کالاها دارد، بنابراین اگر درآمد هر یک از ما به دلار باشد این یعنی برگ برنده، که این برگ همواره در دست صادرکنندگان است.

شما دوستان عزیزی که امکان وتجربه کافی در صادرات را دارید بله دقیقا شما را میگوییم، ما تجربه کافی درتامین نیاز صادر کنندگان شیرینی خشک و تر را در بسته بندی های زیبا و شکیل را داریم.

ما ارزانترین قیمت شیرینی نخودچی 99 و منصفانه ترین قیمت شیرینی خانگی سال 99 را به مشتریان عزیزمان عرضه داشتیم که از شیرینی مناسب عید محسوب میشوند.

 شرکت میکادو زیر نظر مستقیم اتحادیه قنادان تهران مشغول به تولید شیرینی های موجود در قنادی است که توانسته بدون واسطه با مشتریان خود در ارتباط مستقیم باشد.

تایین کننده قیمت شیرینی پای نارگیل

شیرینی پای نارگیلی جزء شیرینیهای خشک بسیار زیبا، خوشمزه ولاکچری میباشد.از بزرگترین طرفداران این شیرینی درشرکت میکادو میتوان به شرکت های خودرو سازی و کارخانه های صنعتی اشاره کرد.

این شیرینی که از ترکیب شیرینی نارگیلی و خمیر کره ای (شیرینی زبان)  هست، علاوه براین که بسیار خوشمزه و ماندگار است از قیمت بسیار ارزانتری نسبت به شیرینی نارگیلی برخوردار میباشد.

” هر کیلو شیرینی چند عدد است؟ ” باید بگوییم درهر کیلو از این شیرینی خشک بسیار لذیذ حدودا 30 عدد شیرینی قرار میگیرد که برای پذیرایی در ادارات؛ سازمان ها و سمینارها بسیار انتخاب دقیق و به جایی است.

قیمت شیرینی مربایی سال ۹۹ در قنادی ها

شیرینی مربایی دارای تنوع بالای در طعم و مزه وقالب دارد. این امر سبب شده اسامی مختلفی همچون آلمانی، سویسی، مشهدی و جواهری بر روی این شیرینی خشک خود نمایی کند.

همان طور که از اسم ان مشخص است در تهیه این شیرینی از انواه مختلفی از مارمالادها همچون سیب،توت فرنگی، آلبالو و پرتقال….استفاده میشود.

باید به اطلاع شما مشتریان عزیز برسانیم که ما عرضه کننده ارزانترین قیمت کشمشی در سطح شهر تهران هستیم که در تهیه این شیرینی خشک مقوی از مرغوب ترین کشمشها استفاده می شود.

اشتراک گذاری