ارزانترین مرکز خرید اینترنتی شیرینی نارگیلی

 

ارزانترین مرکز خرید اینترنتی شیرینی نارگیلی تحت نظر اتحادیه قنادان تهران مشغول به تولید و توزیع انواع مختلف شیرینی نارگیلی به صورت عمده میباشد.

قیمت شیرینی نارگیلی سال ۹۹ با توجه به کاهش واردات پودر نارگیل و بالا رفتن قیمت دلار روند صعودی به خود گرفته است.

ولی ما امیدواریم با عادی شدن جو قرنطینه و از سر گرفتن واردات پودر نارگیل، قیمت شیرینی نارگیلی بازاری نیز کاهش پیدا کند.

شیرینی نارگیلی گردویی نیز از شیرینی های بسیار خوشمزه و لاکچری است که در شرکت میکادو با مواد اولیه بسیار مرغوب توسط استاد کاران شیرینی پزی بسیار ماهر پخته میشود.

شما مشتری عزیزی که در پی خرید شیرینی عید جدید و ارزان هستید بی درنگ با ما تماس بگیرید و با ثبت اولین سفارش از تخفیفات ما بهره مند شوید.

قیمت شیرینی کشمشی ۹۹ بدون واسطه

با توجه به اینکه شیرینی کشمشی جزء شیرینی های خشک بسیار ارزان و مقرون به صرفه است، بسیاری از شرکت ها، ادارات و کارخانه های صنعتی دولتی و خصوصی از مشتریان ثابت آن هستند.

” هر کیلو شیرینی چند عدد است؟ ” باید بگوییم تعداد شیرینی های خشک در هر کیلو با هم متفاوت است، این مقدار درهر کیلو شیرینی خشک کشمشی حدود 50 عدد میباشد.

شما دوست عزیزاگربه دنبال شیرینی خشک با قیمت روز شیرینی که با لیست قیمت اتحادیه قنادان برابری داشته باشد، هستید حتما و بدون معطلی با شرکت میکادو تماس بگیرید، مشاوران ما پاسخگوی شما هستند.

شما مشتریان عزیز اگر از ما شیرینی گردویی خرید کنید با یک تیر دو نشان را زده اید چون علاوه بر اینکه یک شیرینی خشک با کیفیت را تهیه کرده اید، با ارزان فروشترین تولیدی شیرینی خشک نیز آشنا شده اید.

ارزانترین مرکز خرید اینترنتی شیرینی نارگیلی

قیمت شیرینی نارگیلی خانگی به عوامل زیادی بستگی دارد که مهمترینانها عبارت است از:

  1. مواد اولیه یعنی همان پودر نارگیل
  2. کرایه قنادی یا گارگاه
  3. دستمزد استادکاران شیرینی پزی و گارگران
  4. قیمت دلارچون پودر نارگیل در ایران تولید نمیشودو جزء اقلام وارداتی است

خوشبختانه شرکت میکادو با تدابیر مدیران توانسته جلوی هدر رفت سرمایه را بگیرد و به همین دلیل است که میتواند در بسیاری از ایام سال با تخفیفات ویژه مشتریان خود را خوشحال و راضی نگه دارد.

ما تولید کننده بهترین شیرینی نخودچی در سطح شهر تهران هستیم برای دریافت قیمت شیرینی نخودچی با شماره 09126993690 تماس گرفته یا در واتساب و تلگرام پیام دهید.

قیمت شیرینی دانمارکی سال ۹۹ روز عید غدیر     

شرکت میکادو تولیدکننده انبوه و بدون واسطه انواع مختلف شیرینی دانمارکی به صورت کاملا مکانیزه و بهداشتی برای خرید در تعداد بالا برای تمامی مراسمات و جشن ها میباشد.

شما دوست عزیزی که مسولیت خرید شرکت، اداره، سازمان یا کارخانه ای را بر عهده داری با تغییر نگرش و خرید از ما یکی از بهترین تصمیمات کاری خود را اتخاد کرده اید.

چون ما علاوه بر اینکه شیرینی های خشک وتر بسیار با کیفیتی را با قیمتی باور نکردنی به شما ارائه میدهیم، با تحویل به موقع شما را در محل کار سربلند میکنیم.دوست عزیر ما هوا شما را داریم…

اشتراک گذاری