مرکز قیمت شیرینی خشک وتر

مرکز قیمت شیرینی خشک و تر در تهران با کیفیتی عالی و بی نظیر ارزانتر از هر تولیدی و ارسال به موقع دارای تخفیفات ویژه را از ما بخواهید.

قیمت روز شیرینی خشک عمده را برای شرکت ها، ارگان ها، اداره آتشنشانی، اداره پست و دیگر ادارات دولتی و خصوصی ارزانتر از قیمت اتحادیه قنادان عرضه میکنیم.

قیمت شیرینی خشک ۱۴۰۰ مخصوص عید از هر نوع که بخواهید با بسته بندی های شیک و بهداشتی و لیبل سیب سلامت از وزارت بهداشت، ارزانتر از هر تولیدی در ایران.

بدون شک شرکت ما آخرین قیمت انواع شیرینی خشک و تر را ارزانتر و با کیفیت تر در اسرع وقت برای شما تهیه و ارسال مینماید.

قیمت شیرینی خشک مخلوط عید

یکی از خوبی های  شیرینی های مخلوط  این است که چندین مدل شیرینی در یک مجموعه و جعبه قرار دارد که باب میل هر سلیقه ای می باشد.

برای {خرید شیرینی خشک} به صورت عمده برای عرضه در فروشگاه های زنجیره ای رفاه و فروشگاه های زنجیره ای شهروند با ما تماس بگیرید.

 شرکت ما تولید کننده انواع شیرینی خشک در بسته بندی های زیبا و جذاب دارای نشان سیب سلامت می باشد که جهت فروش عمده و عرضه در فروشگاه ها و سوپر مارکت ها میباشد.

 مرکز قیمت شیرینی خشک وتر

شیرینی های خشک و تر خود را از شرکت ما تهیه کنید تا بهترین ها را برای شما تهیه کنیم و با فروش و پخش شیرینی های ما بالاترین سود ها را از آن خود کنید.

 {قیمت شیرینی خانگی ۱۴۰۰} که در دسته شیرینی های خشک بسیار پرطرفدار قرار میگیرد برای فروش در تمامی فروشگاهای معتبر بسیار مناسب است.

یکی از مهمترین دلایلی که بهتر است از شرکت ما خرید کنید این است که ما بسیار خوش قول هستیم و بهترین مواد اولیه را در تهیه شیرینی ها استفاده میکنیم.

 

 لیست قیمت شیرینی خشک سال ۱۴۰۰

با توجه به اینکه شرکت ما تولید کننده اکثر شیرینی های خشک هستند بنابراین قیمت های ما بسیار ارزانتر از تولیدی های کوچک و قنادی ها می باشد.

برای خرید شیرینی آنلاین از شرکت ما میتوانید با مشاوران فروش ما در واتساپ پیام دهید تا به سرعت عکس های شیرینی های مورد نظر شما ارسال شود.

بنابراین اگر تمایل به خرید شیرینی عمده برای پخش در ایران و صادرات هستید، شرکت ما آمادگی کامل برای همکاری با شما عزیزان را دارد.

شیرینی های زیادی در ایران تولید میشود ولی تمامی این شیرینی ها مزیت صادراتی ندارند. شیرینی های که قادر به صادر شدن هستند عبارتند از:

  • شیرینی مربایی
  • شیرینی خانگی
  • شیرینی نخودچی
  • شیرینی مشهدی
  • سوهان عسلی

 قیمت شیرینی کشمشی ۱۴۰۰ اصیل

فلسفه استفاده کشمش در شیرینی به دلیل استفاده از این میوه خشک بسیار مقوی و خوشمزه در سبد غذایی مردم بوده است.

{شیرینی کشمشی} علاوه بر اینکه بمب انرژی محسوب میشود بسیار کم شیرینی و کم کالری است. علت اصلی استفاده این شیرینی در اعیاد و مناسب ها سبک بودن آن است.

یک کیلو شیرینی کشمشی چند عدد است؟ باید بدانید که حدود 50 عدد شیرینی کشمشی در یک جعبه یک کیلویی قرار میگیرد.

پس با خرید این شیرینی لذیذ و ارزان و مقرون به صرفه برای مراسمات و اعیاد مختلف برای شرکت، اداره، یا کارخانه خود پرسنل و کارمندان را به خوردن شیرینی بی نظیر کشمشی دعوت کنید.

اشتراک گذاری