مرکز خرید شیرینی خشک در تهران | فروش ویژه

مرکز خرید شیرینی خشک در تهران جهت فروش ویژه در ایام عید قربان و عید غدیر برای شرکت ها و ارگان ها و کارخانه های صنعتی تخفیفات خوبی را قائل شده است.

شرکت میکادو در نظر دارد انواع شیرینی های موجود در قنادی ها را با قیمتی بسیار مناسب و باور نکردنی برای شرکت های خودرو سازی و شرکت های هواپیمایی و کارخانه های صنعتی محاسبه کند.

ما فروش عمده شیرینی عید قربان و غدیر را از هم اکنون شروع کرده ایم تا شما مشتری عزیز بتوانید در اولین فرصت شیرینی مورد نظر خود را سفارش دهید.

پیشنهاد ما این است که هر چه زودتر خرید خود را از شرکت ما انجام دهید چون به دلیل وجود تخفیفات، سقف سفارشات ما زود پر خواهد شد، بنابراین در ثبت سفارشات خود تعجیل نمایید.

آیا خرید شیرینی تارت میوه ای بهترین انتجاب است؟

در دو فصل زیبای بهار و تابستان به دلیل وجود تنوع بالا در رنگ و شکل و مزه شیرینی خرید تارت میوه طرفداران زیادی دارد زیرا به قول معروف” با یک تیر میتوان دو نشان را زد ”

یعنی هم زمان میتوان در مکان های مانند :

  1. شرکت ها
  2. ارگان ها
  3. کارخانه ها

که امکان سرو میوه وجود ندارد با خرید شیرینی تارت میوه در حالی که شیرینی پذیرایی میشود در واقع میوه نیز سرومی شود.البته این یک پیشنهاد است وهر شیرینی دیگری را میتوانید انتجاب کنید.

شما شیرینی های دیگری را همچون موارد زیر می توانید انتخاب کنید که جز گزینه های خوب محسوب می شوند:

  • شیرینی دانمارکی
  • شیرینی پای سیب
  • شیرینی مکزیکی
  • شیرینی اتریشی
  • شیرینی پای نارگیلی
  • شیرینی تخته ای نارگیلی. . . . .

مرکز خرید شیرینی خشک در تهران | فروش ویژه

ما در پخش عمده شیرینی در تهران مخصوصا به ارگان ها و شرکت های دولتی و خصوصی سالهاست به طور تخصصی در تمامی نقاط تهران و شهرستانها فعالیت داریم.

بنابراین شما مشتری گرامی میتوانید با تیب خاطرتمامی سفارشات کارخانه خود را به ما بسپارید.فقط کافیست یک بارطعم شیرینی های ما را بچشید

،مطمئن باشد ما شما را نمک گیر خواهیم کرد.

برای پاسخ به سوال متداول شما که میگویید” هر کیلو شیرینی چند عدد است “باید بگوییم با توجه به نوع سایز شیرینی ها تعداد آنها هم با هم متفاوت هستند برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

بهترین شیرینی نارگیلی تهران با قیمتی مناسب

با توجه به وجود ویروس کرونا قیمت شیرینی 98 گران نشد. ما نیز برای جلب رضایت مشتریان گرامی و باوفای خودمان قیمت شیرینی خشک سال 99 را همچنان ارزان نگه داشته ایم.

شیرینی نارگیلی از شیرینی های خشک بسیار خوشمزه و پرطرفداری است که به کمک آن شیرینی های جدیدی مانند شیرینی پای نارگیلی وشیرینی تخته ای نارگیلی پا به عرصه وجود گذاشتند.

البته اگر شما خواهان و طرفدارشیرینی گردویی نیز هستید، ما تولید و توزیع کننده باکیفیت ترین شیرینی گردویی در تهران هستیم. برای اطلاع از قیمت شیرینی گردویی با شماره 09126993690 تماس بگیرید.

اشتراک گذاری