خرید شیرینی خشک اینترنتی برای شرکت ها

خرید شیرینی خشک اینترنتی برای شرکت ها در ایام مختلف سال اعم از جشن و سوگواری به صورت عمده برای پرسنل و کارکنان، یکی از برنامه های روتین محسوب می شود.

شما مشتریان عزیز اگر در پی خرید شیرینی های خشک ارزان قیمت و بدئن واسطه هستید که از کیفیت بالای برخوردار باشد،با شرکت میکادو تماس بگیرید.

ما مجری طرح های مختلف شرکت ها، سازمان ها،ارگان ها و کارخانه های صنعتی در ایام مختلف سال مانند عید قربان، عید غدیر، عید فطر،خشن های ملی و. . . هستیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر و قیمت انواع شیرینی  ۹۹ برای مصرف کننده و خرید عمده به شماره تلفن 09126993690 پیا داده یا تماس حاصل نمایید.

مرکز فروش بهترین شیرینی نارگیلی تهران

شیرینی نارگیلی از پر طرفدارترین شیرینی های خشک در ایام نوروز می باشد. شرکت میکادو تولید کننده بهترین شیرینی نارگیلی در تهران می باشد که بسیار ترد و ماندگار است.

امروزه با ترکیب شیرینی نارگیلی با مواد اولیه شیرینی های دیگر، شیرینی های خشک جدیدی تولید می شوند که از نظر دیزاین ،ظاهر، طعم و مزه در نوع خود بینظیر هستند.

  1. شیرینی خشک تخته ای نارگیلی
  2. شیرینی خشک پای نارگیلی

اگر به دنبال خرید انواع شیرینی های موجود در قنادی ها هستید، ما با توجه به لیست قیمت اتحادیه قنادان تمامی شیرینی ها را محاسبه میکنیم.

البته باید خاطر نشان کنیم که ما شیرینی های مانند شیرینی گردویی را نیز با مهارت خاصی تولید میکنیم ولی قیمت شیرینی گردویی با توجه به قیمت گردو متغییر است.

خرید شیرینی خشک اینترنتی برای شرکت ها

بعضی از شیرینی ها که ظاهری زیبا و شکیل دارند ولی وزن انها بسیار پایین است از پیشنهاد های شرکت میکادو برای پذیرایی  در شرکت ها و سازمانها و کارخانه های صنعتی می باشد.

  • شیرینی دانمارکی
  • شیرینی تخته ای نارگیلی
  • شیرینی پای نارگیلی
  • تارت میوه ای. . .

البته انتخاب 100 در 100 برعهده شماست و ما فقط مجری اوامر مشتریان عزیزمان هستیم .البته شیرینی های مانند کیک یزدی بیشتر در ایام سوگواری فروش بالاتری دارد.

قیمت شیرینی خشک سال 99  نیز هنوز دستخوش تغییرات اساسی نشده است و با همان قیمت شیرینی عید ۹۹ برای کسانی که به صورت عمده خرید میکنند،عرضه میشود.

خرید شیرینی تارت میوه ای با کیفیت

این شیرینی زیبا و خوشرنگ و لعاب جایگاه ویژه ای در هر مراسم و جشنی دارد. تارت میوه که در زمره شیرینیهای خشک قرار میگیرد دارای قیمت بسیار مناسبی میباشد.

پایه این شیرینی خشک بر دو نوع زبان یا دانمارکی است که با استفاده از کرمفیل میوه های مختلف بر روی ان تزیین میشود و با تغییر فصل تنوع میوه ها نیز بیشتر میشود.

این شیرینی برای پذیرایی در شرکت های مانند ایران خودرو و شرکت های هواپیمایی و کارخانه های صنعتی در ایام عید قربان و عید غدیر بسیار مناسب است.

اشتراک گذاری