آخرین قیمت شیرینی خشک عید قربان

آخرین قیمت شیرینی خشک عید قربان و عید غدیرخم در سال 99 توسط صنف اتحادیه قنادان برای تمامی قنادی ها و کارگاه های درجه 1 و درجه 2 اعلام شد .

 

علی بهرمند رئیس اتحادیه دارندگان قنادی: شیرینی های خشک ویژه شب عید به میزان کافی آماده است و بدون افزایش قیمت عرضه خواهد شد و متقاضیان بدون نگرانی خرید خود را انجام دهند.

شما مشتری عزیز اگر تمایل دارید شیرینی های خوشمزه و تازه را با قیمت اتحادیه و ارزان تهیه کنید ، حتما با شرکت میکادو تماس حاصل نمایید تا مرغوبترین شیرینی تحویل بگیرید.

شرکت میکادو قیمت تمام شیرینی های خشک و تر را برای شرکت های که در تعداد و وزن بالای 50 کیلو خرید میکنند ،با تخفیفات باور نکردی عرضه میکند.

قیمت شیرینی دانمارکی سال  ۹۹

با توجه به اینکه شیرینی دانمارکی بسیار لذیذ و خوشمزه و در عین حال بسیار سبک است وزمان تهیه ان کمتر از خیلی شیرینی های دیگر می باشد، گزینه مناسبی برای شرکت ها و ارگان ها میباشد.

بنابراین بسیار ارزان و مقرون به صرفه است. پس میتوان گفت شما عزیزانی که برای عید قربان و عید غدیر به فکر خرید شیرینی خشک مناسبی هستید، شیرینی دانمارکی بهترین گزینه است.

البته شرکت میکادو انواع شیرینی خشک مدرن را با در نظر گرفتن لیست قیمت اتحادیه قنادان عرضه میکند در نتیجه شما بدون نگرانی از قیمت ها خرید آنلاین شیرینی را با ما تجربه کنید.

آخرین قیمت شیرینی خشک عید قربان و عید غدیر

ما تولید کننده انواع شیرینی های موجود در قنادی ها در تمامی اعیاد هستیم.

  • شیرینی دانمارکی
  • شیرینی پای سیب
  • شیرینی آلمانی
  • شیرینی مکزیکی
  • شیرینی اتریشی
  • شیرینی پای نارگیلی
  • شیرینی تخته ای نارگیلی
  • شیرینی قرابیه. . .

ما به جرات اعلام میکنیم که شرکت میکادو بهترین تولید کننده انواع متنوع شیرینی مربایی می باشد که از نظر قیمت شیرینی مربایی حتی ارزانتر از قنادی ها هم به فروش میرسانیم.

شما دوستان عزیزی که تمایل دارید عکس شیرینی عید و تزیین شیرینی عید را قبل از خرید اینترنتی مشاهده نمایید، حتما در واتساپ یا تلگرام به شماره 09126993690 پیام دهید.

مطمین باشید ما شما را ازنحوه خرید اینترنتی راضی و خوشحال خواهیم کرد و قیمت ها را از قیمت روز شیرینی پایین تر محاسبه میکنیم تا به جمع مشتریان دائمی ما بپیوندید.

قیمت هر کیلو کیک یزدی در عید قربان چند است؟

اگر به دنبال خرید کیک یزدی زعفرانی با عطر و بوی گلاب برای عید قربا ن هستید، به جز تماس با شرکت میکادو وقت و پول خود را در جای دیگر هدر ندهید چون قطعا پشیمان خواهید شد.

اینکه هر کیلو کیک یزدی چند عدد است باید بگوییم که حدود 18 تا 20 عدد می باشد. این شیرینی خشک با تزیینات متفاوتی تولید میشود که نوع کنجدی ان بسیار پرطرفدار و مطرح است.

انواع مافین های ساده و کاکائویی نیز در زمره کیک یزدی محسوب میشود که نوع جدیدتر و مدرن تر به شمار می ایند که جهت سرو در وعده عصرانه در شرکت های خودرو سازی و شرکت های هواپیمایی مناسب است.

اشتراک گذاری