مرکز انواع شیرینی خانگی برای فروش

مرکز انواع شیرینی خانگی برای فروش درتهران و شهرستانها به صورت عمده و برای صادرات را با مجوزهای لازم با شرکت ما تجربه کنید.

اگر به فکر خرید شیرینی خانگی جهت صادرات و پخش عمده هستید، بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت را حتما با ما خواهید یافت.

قیمت شیرینی خانگی   ۱۴۰۰ برای صادرات و پخش عمده در شرکت ما مناسب است.پس تا دیر نشده و قیمت ها تغییر نکرده سفارشات خود را ثبت نمایید.

ما سعی کردیم قیمت شیرینی خانگی عید ۹۹ را با کمترین سود بفروشیم تا مشتریانمان نیز با توجه به شرایط موجود قدرت خریدشان بالا رود.

قیمت شیرینی مخلوط عید امسال

بسیاری از مردم دوست دارند شیرینی عید مخلوط سر سفره عیدشان داشته باشند. بنابراین شرکت ما قیمت شیرینی خشک را ارزانتر از هر تولیدی در ایران محاسبه میکند.

قیمت شیرینی نخودچی را نیز برای صادرات و فروش عمده و پخش در شهرهای دیگر و همچنین ارگان ها و سازمان ها بسیار ارزان کرده ایم.

چنانچه در پی خرید شیرینی خشک برای فروشگاه های زنجیره ای اتکا، فروشگاه های زنجیره ای رفاه، فروشگاه های زنجیره ای شهروند و فروشگاه های زنجیره ای کوروش هستید حتما همین الان با ما تماس بگیرید.  

به شما مشتریان و مسئولان خرید اطمینان میدهیم که ما از نظر کیفیت و قیمت هوای شما را داریم و بهترین ها را با کمترین قیمت برای شما آماده کرده ایم.

لیست قیمت شیرینی های خانگی صادراتی

تمامی عزیزانی که در کار صادرات شیرینی خشک هستند فقط و فقط با یکبار خرید از شرکت ما قطعا از مشتریان دائمی ما خواهند شد.

چون ما تمامی مجوزهای لازم برای صادرات را از وزارت سازمان غذا و دارو اخذ کرده ایم و بهترین کیفیت را با نازل ترین قیمت عرضه میکنیم.

در میان انواع مختلف شیرینی خانگی قیمت شیرینی مخلوط خانگی بسیار ارزان و مقرون به صرفه می باشد.

شما عزیزانی که مسئول خرید شرکت یا سازمان یا هر اداره دولتی و خصوصی هستید، بی شک قیمت شیرینی مخلوط عید را فقط از شرکت ما با کیفیتی بی نظیر خواهید خرید.

قیمت شیرینی نارگیلی اصل

امروزه به دلیل تحریم ها و وارد نشدن پودر نارگیل و در پی آن گران شدن دلار قیمت شیرینی نارگیلی به شدت افزایش یافته است.

البته هستند تولیدی های که شیرینی نارگیلی تولید کرده اند که اصلا هیچ پودر نارگیلی در آن استفاده نشده است و قیمت بسیار کمی دارد.

ولی شما عزیزان میتوانید شیرینی نارگیلی اصل را با خیالی آسوده با کیفیتی عالی و بنا برقیمت اتحادیه قنادان از ما تهیه نمایید.

ما بیصبرانه منتظر تماس ها و ثبت سفارشات شما هستیم.

مرکز انواع شیرینی خانگی برای فروش

به دلایل بسیاری مردم از خرید شیرینی های بزرگ و پرکالری امتناع میکنند و تمایل به خرید شیرینی های کوچک و کم شیرینی آورده اند.

بنابراین شرکت ما انواع شیرینی خشک خانگی را برای فروش به قنادی ها، پخش کنندگان، دانشگاه ها، ادارات و سازمان ها در طول سال تولید میکند.

تمامی محصولات ما با دستگاهای مکانیزه و بدون دخالت دست با مواد اولیه کاملا تازه تولید میشود.

قیمت شیرینی کشمشی ۹۹ عمده

شیرینی کشمشی با داشتن کشمش از ارزش غذایی بالای نسبت به شیرینی های خشک دیگر برخوردار است.

این شیرینی خشک بسیار سبک است و یک کیلو از این شیرینی دارای تعداد زیادی شیرینی کشمشی می باشد.

این شیرینی در هر فصلی مشتریان بسیاری دارد و توزیع آن در بسیار از اعیاد چه جشن و سوگواری در ایران بسیار مرسوم میباشد.

خوشبختانه تمامی محصولات ما بر اساس لیست قیمت اتحادیه قنادان قیمت گذاری میشوند بنابراین شما عزیزان میتوانید همه محصولات ما را با خیالی راحت خریداری نمایید.

همچنین شما عزیزانی که برای فروشگاه های زنجیره ای در تهران و شهرهای دیگر ایران خرید میکنید میتوانید از تخفیفات ویژه ما بهرهمند شوید.

شما به طور قطع با اولین قرار داد از مشتریان دائمی خواهید شد چون کیفیت و قیمت ما در ایران بی نظیر است پس همین الن با ما تماس بگیرید یا پیام دهید.

اشتراک گذاری