مرکز فروش عمده شیرینی خانگی

مرکز فروش عمده شیرینی خانگی برای فروشگاه های زنجیره ای در ایران مناسب ترین قیمت و عالی ترین کیفیت را برای محصولات خود ارائه میدهد.

مشتری و کاربر گرامی چنانچه در پی عقد قرارداد برای خرید عمده انواع شیرینی خشک برای اداره پست یا فروشگاه های زنجیره ای اتکا و فروشگاه زنجیره ای رفاه هستید، بدانید و آگاه باشید که ما بهترین ها را برای شما اماده کرده ایم.

پخش شیرینی خانگی در تهران سالهای زیادی است که در انحصار شرکت ما میباشد. این موفقیت و جذب مشتری قطعا بی دلیل نیست.

چون قیمت شیرینی های خانگی در شرکت ما بسیار ارزان و مناسب است و همچنین کیفیت هم که اصل موضوع می باشد، در بالاترین حد خود میباشد.

خرید شیرینی خانگی بدون واسطه

تمامی قیمت های ما بدون واسطه و به قیمت درب کارخانه میباشد. بنابراین شما پخش کنندگان و صادرکنندگان عزیز میتوانید با خیالی آسوده خرید های بزرگ و عمده را به ما سفارش دهید.

خوشبختانه شیرینی خانگی عید  ۹۹  بر خلاف انتظار همگان با استقبال بسیار خوب و بی نظیری مواجه شد.

به همین سبب خرید شیرینی عید از شرکت ما مخصوصا تولید شیرینی فانتزی عید و شیرینی بشقابی عید در شرکت ما به اوج خود رسید و در واقع رکورد سالیان قبل را رد کرد.

همچنین به دلیل وجود ویروس کرونا و منع و ترس از رفت وآمد گزینه خرید شیرینی آنلاین بسیار مورد توجه و استقبال مشتریان ما قرار گرفت.

 چون شما مشتریان عزیزدر خرید اینترنتی شیرینی خشک بدون افزایش قیمت شیرینی را در محل مورد نظر تحویل میگیرید.

آیا قیمت شیرینی نارگیلی سال  ۹۹ ثابت میماند؟

ما نیز مانند شما مشتریان عزیز و گرامی امیدوار و دست به دعا هستیم که مواد اولیه با همین قیمت ثابت بماند و یا ارزانتر شود، مخصوصا قیمت پودر نارگیل.

تایین قیمت شیرینی نارگیلی با توجه به موجودی و واردات پودر نارگیل تایین میشود پس هر چه پودر نارگیل در کشور بیشتر باشد و قیمت آن ارزان باشد، قیمت شیرینی نارگیلی نیز کاهش می یابد.

 مرکز فروش عمده شیرینی خانگی

بدون شک خرید شیرینی خانگی در اسفند ماه بسیار اوج میگیرد به همین دلیل قیمت شیرینی خانگی سال 1400 در شرکت ما ثابت ماند تا مشتریان ما راضی باشند.

ما سعی بر این داریم که قیمت شیرینی خانگی ۱۴۰۰ را با بهترین مواد اولیه با کمترین سود عرضه کنیم. البته این شعار همیشگی شرکت ما میباشد، سود کمتر فروش بیشتر.

قیمت شیرینی مربایی سال ۹۹ درجه 1

شیرینی مربای چیست و چه نام های دارد؟ این شیرینی از ترکیب دو تکه بیسکویت مخصوص ومارمالاد و مربا های متنوع تهیه میشود.

این شیرینی خشک بسیار معروف و پرطرفدار با نام های دیگر همچون مشهدی، عسلی، مربایی، مارمالادی و سوئیسی و آلمانی نیز نامیده میشوند.

البته این شیرینی با مرباهای اورگانیک هم تولید میشود که قطعا طعم و مزه بهتری خواهد داشت.

شیرینی نخودچی نیز از شیرینیهای بسیار خوشمزه و مقوی است که به جز ایام عید نوروز در طول سال نیز فروش بسیار خوبی دارد.

قیمت شیرینی نخودچی نیز در شرکت ما بسیار ارزان و مقرون به صرفه است.

ارگان ها، سازمان ها، سازمانها و شرکت های ایران خودرو و شرکت سایپا به راحتی میتوانند تمامی نیازهای شیرینی خشک خود را از ما تهیه نمایند.  

اشتراک گذاری