مرکز فروش اینترنتی شیرینی دانمارکی

مرکز فروش اینترنتی شیرینی دانمارکی به صورتی کاملا تازه و تهیه شده از مواد اولیه بسیار با کیفیت با قیمتی ارزان یک مزیت بزرگ برای تهرانی های عزیز و شهرکهای صنعتی اطراف تهران محسوب می‌شود. خرید شیرینی خشک با کیفیتی بینظیر با ارسال رایگان در شهرهای بزرگ و پر ترافیک جز خدمات ویژه محسوب می شود.

 

شرکت میکادو سعی کرده بدون هیچ واسطه ای با فروش اینترنتی انواع مختلف شیرینی خشک در خدمت مشتریان خود مخصوصاً ارگان ها ،سازمان ها و کارخانه های صنعتی دولتی و خصوصی باشد.این شیرینی فوق العاده لذیذ زینت بخش مجالس شما خواهد بود.
بناباین برای یک خرید بسیارخاطره انگیز حتما با ما تماس بگیرید تا علاوه بر مشاوره شیرینی های خشک بسیار با کیفیتی را برای شما ارسال کنیم.

 قیمت شیرینی عید ۹۹ در تهران ارسال رایگان

با توجه به وجود ویروس کرونا بسیاری از قنادیها و تولیدی های کوچک مجبور به تعطیلی مغازه ها و کارگاه های خود شدند.
ولی شرکت میکادو با توجه به اینکه در طول سالهای گذشته مبادرت به فروش شیرینی های خشک از طریق اینترنت را پیشه کرده است توانست همانند سنوات رشته پرقدرت تر از قبل به فروش شیرینی های خود ادامه دهد.
چون تمام مشتریان قدیمی ما کاملا اطمینان دارند که محیط کارگاهی ما کاملاً استاندارد و بهداشتی است.
بنابراین با خیالی آسوده بدون نگرانی از هر گونه آلودگی از ویروس های کشنده به ثبت سفارش های خود پرداختند.
شرکت میکادو با توجه به وزن شیرینی های سفارش داده شده توسط مشتریان و بعد مسافت، سفارشات را به صورت رایگان ارسال می کند.

 قیمت شیرینی نخودچی ۹۹

در سال ۹۹ خرید شیرینی عید با توجه به ویروس کرونا تقریبا به یک معضل تبدیل شد.
ولی ما به شما این اطمینان را می دهیم ما با فروش اینترنتی شیرینی خانگی هر آنچه را که شما نیاز داشته باشید برایتان ارسال میکنیم.
فقط کافیست با ما تماس بگیرید و قیمت روز شیرینی را از ما بخواهید تا ما تمامی شیرینی های خشک خود را با قیمتی کمتر از لیست قیمت اتحادیه قنادان برای شما ارسال نمایید.

طرح گل کریستالی قیمت
35000 ریال ریال 30000 نخودچی


مرکز فروش اینترنتی شیرینی دانمارکی

با توجه به سایز و اندازه و وزن هر یک عدد شیرینی دانمارکی در هر کیلو شیرینی دانمارکی ۲۵ تا ۳۰ عدد به طور میانگین شیرینی قرار داده می شود.
با توجه به اینکه تا الان قیمت شیرینی دانمارکی سال ۹۹ هیچ تغییری نکرده است، شرکت میکادو نیز همچنان فروش خود را بر اساس قیمت شیرینی دانمارکی ۹۸ ادامه می دهد.
ولی باید توجه داشت که قیمت پزی شیرینی ها بر اساس مواد اولیه آن تعیین می شود.
مثلاً قیمت شیرینی گردویی خانگی بر اساس کیفیت گردویی که در تولید این شیرینی استفاده می‌شود متغیر است.

فروش عمده شیرینی نخودچی

این شیرینی سنتی ایرانی علاوه بر اینکه حضور بی قید و شرط ,سر سفره هفت سین ایرانیان در ایام نوروز دارد, طرفداران بسیاری در کشورهای همسایه ما که عید باستانی نوروز را جشن میگیرند,دارد.
شرکت میکادو  سفارشات بسیاری از جانب  مشتریانی که در کار صادرات شیرینی های خشک سنتی هستند, میگیرد.
ما اماده همکاری همه جانبه با اشخاصی که در کار تجارت بین المللی انواع شیرینی خشک ایرانی هستند ,مخصوصا شیرینی های سنتی  هستیم.

اشتراک گذاری