قیمت شیرینی تارت میوه به صورت عمده برای سازمان‌ها

قیمت شیرینی تارت میوه به صورت عمده برای سازمان‌ها، در شرکت میکادو در صورت خرید عمده و در مقادیر بالا سفارش داده شود، ارزانتر از قیمت مصوب اتحادیه قنادان محاسبه می شود. ما همواره آماده همکاری با سازمانها و ارگانها و نهادهای دولتی و خصوصی هستیم.

با توجه به اینکه بیشتر مشتریان ما کشورهایی که یادکرد این هستند بنابراین قیمت شیرینی 98 را بسیار ارزان و معقولانه با این شرکت‌ها محاسبه نمودیم.
بنابراین اگر به دنبال سفارش تارت میوه با قیمتی مناسب هستیم حتما با شرکت میکادو تماس بگیرید.
قطعاً از این کار خود بسیار خرسند خواهید شد.

هر کیلو کیک یزدی چند عدد است؟

این شیرینی خشک بسیار پرطرفدار و سنتی ایران که قیمتی نه چندان گران هم دارد، با تزیین کنجد و پخته شده با گلاب پای ثابت بسیاری از مجالس و محافل می باشد.
شاید تعداد زیادی از مردم در هنگام خرید این شیرینی بسیار لذیذ و خوشمزه یکسان داشته باشند و آن هم اینکه” هر یک کیلو کیک یزدی چند عدد است؟”
ما امروز تصمیم داریم پاسخ این سوال را به شما بدهیم.
باید بگوییم به طور معمول تعداد ۱۸ تا ۲۰ عدد در یک کیلو قرار داده می شود.
با توجه به این موضوع کارخانه های صنعتی که معمولاً کیک یزدی را برای پذیرایی از کارکنان خود برای هر یک نفر یک عدد در نظر می‌گیرند، به راحتی می توانند بر اساس تعداد کارکنان خود وزن مورد نیاز خرید کیک یزدی را محاسبه کنند.

قیمت شیرینی خشک مجلسی

همگی به خوبی می دانیم که با تغییر موضوعیت هر مجلسی نوع پذیرایی آن نیز تفاوت می شود.
مثلاً برای مجالس ای همچون عروسی در فصل تابستان ما اصلاً خرید شیرینی تر را توصیه نمی کنیم.
گرمای هوا به سرعت این شیرینی تر را از کیفیت اولیه خارج می کند.
پس بهتر است در فصل گرما از ان از انواع مختلف شیرینی های خشک مانند دانمارکی, تارت میوه, شیرینی مکزیکی… استفاده نمایید که علاوه بر این که دارای اشکال مختلفی هستند بسیار ارزانتر و سبک تر از شیرینی تر میباشد.

در ضمن اگر شما کیک عروسی هم سفارش داده باشید, قطعاً میهمانان یکی از این دو مورد را برای خوردن انتخاب می‌کنند.
همچنین در مجالس عروسی برای هر نفر مقدار ۱۰۰ تا ۱۲۰ گرم شیرینی در نظر گرفته می شود یعنی اگر شما به طور میانگین ۳۰۰ نفر میهمان داشته باشید باید حدود ۳۰ تا ۳۵ کیلو شیرینی خشک خریداری کنید.

 قیمت شیرینی تارت میوه به صورت عمده برای سازمان ها

در بیشتر موارد سازمانها و ارگانها و کارخانه های صنعتی به دنبال خرید شیرینی های خشک ارزان و با کیفیت برای پذیرایی از میهمان ها و کارکنان خود در اعیاد مختلف هستند.

با توجه به این موضوع ما سعی کرده ایم اکنون که در سال ۹۹ به سر میبریم ،قیمت شیرینی 98 را برای تمام مشتریانی که امروز با ما تماس می گیرند، محاسبه کنیم.
با توجه به اینکه در ایام نوروز سال ۹۹ هستیم، قیمت شیرینی نخودچی خانگی 98 و همچنین قیمت شیرینی نارگیلی سال 98 را مبنای محاسبه ی خود قرار خواهیم داد.
ما منتظر ثبت سفارش از جانب شما هستیم تا عرضه بهترین شیرینی های خشک با ارزانترین قیمت شما را نیز به یکی از مشتریان وفادار خود تبدیل کنیم.

اشتراک گذاری