تولید وپخش عمده شیرینی خشک

تولید و پخش عمده شیرینی خشک را می توانید با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت از ما تهیه بفرمایید. باید خاطر نشان کرد که تولید عمده شیرینی در شرکت ما باعث شده قیمت ها بسیار ارزان‌ و قابل رقابت باشد.
.

 

ما باتجربه ۲۰ ساله در تولید و عرضه شیرینی و استفاده از بهترین متریال ها در تولید شیرینی های خشک توانسته ایم بهترین شیرینی ها را با ارزانترین قیمت به بازار عرضه کنیم

ارگانهای دولتی و کارخانه های صنعتی جزء بهترین و پرطرفدارترین مشتری های شیرینی های ما هستند.

فروش شیرینی خشک مجلسی

البته قیمت شیرینی خشک و عوامل زیادی بستگی دارد.ما سعی کردیم با توجه به نوسانات بازار و تغییرات در اقتصاد کشور در این دو سال گذشته تغییرات عمده‌ای در قیمت شیرینی نداده ایم.

آرد و روغن و شکر مهمترین عامل تعیین کننده قیمت شیرینی هستند با توجه به اینکه ما سعی می کنیم همواره بهترین مواد را برای تهیه شیرینی هامورد استفاده قرار دهیم ولی در نظر داریم که همواره از موادی که در ایران تولید می شوند استفاده کنیم تا قیمت تمام شده گران نباشد.

ما برای تهیه شیرینی های خشک از بهترین برند آرد یعنی آرد گنبد استفاده می کنیم.همچنین شما حتماً طعم و مزه روغن لادن را در شیرینی های ما احساس خواهید کرد.شیرینهای مانند دانمارکی, اتریشی, مکزیکی, تخته ای نارگیلی, پای نارگیلی, قرابیه و تارت میوه انتخاب مناسبی برای مجالس شما است.

تولید انواع شیرینی خشک برای عروسی

  1. شیرینی دانمارکی که دارای تنوع بالایی است و در تمامی اعیاد و مراسم ها می توان از آن به راحتی استفاده کرد.
  2. شیرینی تارت میوه که با توجه به هر فصلی می‌توان میوه آن فصل را در تولید این نوع شیرینی استفاده کرد که بسیار شکیل و مناسب برای استفاده در مجالس و سمینارها می باشد.
  3. شیرینی مکزیکی که شباهت زیادی به رولت دارد و تنوع رنگی نیز در آن می‌تواند به زیبایی آن بیفزاید و بسیار مناسب برای ارگانها و نهادها می باشد.
  4. شیرینی پای سیب که ترکیب آن می‌توان از دارچین و یا مواد دیگری برای خوش طعم کردن آن استفاده کرد که بسیار پر مصرف است مخصوصاً در فصل زمستان.
  5. شیرینی پای ناگیلی نیز یکی از  شیرینی های بسیار لذیذ وباکلاس است  که در تمام مراسم ها و اعیاد قابل استفاده است.
  6. شیرینی تخته نارگیلی که ترکیبی از کیک و شیرینی نارگیلی است که دارای بافتی نرم است انتخاب مناسب برای کارخانه های صنعتی می باشد.
  7. شیرینی قرابیه یکی از شیرینی های بسیار معروف تبریز و دارای ارزش غذایی بالایی بر روی میزها در عروسی ها درخشش خاصی دارد.

فروش عمده شیرینی خشک ۹8

فروش انواع محصولات که ویژه ایام عید هستند با بستن قرارداد هایی در اواخر فصل پاییز اتفاق می افتد.

در صورتی که شیرینی های عید را به صورت عمده می خواهید برای خرید شیرینی حتما این زمان را به تولید کننده بدهید تا برنامه ریزی کند تا بتواند محصول خود را تولید و در اختیار شما قرار دهد.

چون مبنای کار ما طوری است که شیرینی ها را به روز و تازه به دست مشتریان می رسانیم بنابراین از مشتریان می خواهیم که این زمان را به ما بدهند تا شیرینی ها را به صورت تازه و به روز به آنها عرضه کنیم و از خرید شیرینی های انباری خودداری کنند.

در عید ۹۹ می توانید انواع شیرینی های مورد نیاز خود را از شرکت میکادو تهیه کنید ما آماده عقد قرارداد با کارخانه های صنعتی، ارگانها ،نهادها دولتی و خصوصی هستیم.

ما به شما اطمینان می دهیم که ارزانترین و با کیفیت ترین شیرینی ها را به شما عرضه کنیم و با یکبار خرید حتما از مشتری‌های دائم ما خواهید شد.

فروش عمده شیرینی خشک برای عروسی

شرکت میکادو یکی از مراجع اصلی و فروشگاه اینترنتی برای فروش شیرینی دانمارکی در سطح تهران و شهرستان ها می باشد.شرکت میکادو می تواند خوشمزه ترین شیرینی های عروسی را به صورت سالم و تازه به مشتریان تحویل بدهد.

خرید این شیرینی لذیذ بسیار سبک و مقرون به صرفه برای شرکت ها و کارخانه ها می باشد.شما با یکبار خرید از شرکت میکادو قطعاً جزء مشتریان برتر ما خواهید بود.

ما قطعاً قیمت ها را برای مشتریان دائم خود خواهیم شکست.بنابراین درنگ نکنید و همین الان با شرکت ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید.

چون شیرینی دانمارکی جزء موارد شیرینی هایی است که تقریبا تمام نزاع ها را به خود کرد می کند بنابراین ما این شیرینی را به بسیاری از شرکت‌های صنعتی و سازمان های دولتی و خصوصی پیشنهاد می دهیم.

تولید و پخش عمده شیرینی خشک

شما می توانید بهترین شیرینی دانمارکی را در انواع شکری، کنجدی، پودر قندی و کویری را با ارزانترین قیمت از ما خرید کنید از بهترین کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار است.

ما می توانیم این شیرینیهای خشک را در بسته بندی های مختلف یک کیلویی، یک ، دو کیلویی … یا حتی در سینی های مخصوص به شما عرضه بکنیم.

انواع مختلف شیرینی های خشک را به صورتی بسیار شکیل و زیبا در اختیار شما قرار می دهیم پس به صورت آنلاین از ما خرید کنید تا بتوانید بهترین ،با کیفیتربن وارزانترین خرید را داشته باشیم.

قیمت ارزان شیرینی دانمارکی سال 98

شیرینی دانمارکی بسیار قیمت خوبی دارند و مهمتر از همه دارای طعمی بسیار لذیذ و خوشمزه است.

شما می توانید از این شیرینی های خشک برای پذیرایی در سمینارها و کارخانه های صنعتی و ارگانها و سازمانهای دولتی و خصوصی استفاده نمایید.

مطمئن باشد که می توانید پذیرایی بسیار خوبی را با خرید از شرکت میکادو تجربه خواهید کرد.قطعا شیرینی های ما از نظر کیفیت درجه یک هستند و طعمی بسیارخوشمزه دارند.

بنابراین درنگ نکنید و همین الان سفارش خود را ثبت نمایید.ما می توانیم تمام احتیاجات شما را در پذیرایی ها براورده کنیم بنابراین با ما در تماس باشید.

قیمت ارزان شیرینی تیتابی

شیرینی تیتابی که یکی از شیرینی های پرکاربرد در تمامی جشن ها و عروسی ها  است قطعاً جایگاه خوبی در پذیرایی ها دارد.شیرینی تیتابی شیرینی برای پذیرایی در ارگان ها سازمان ها و کارخانه های تجاری و صنعتی بسیار مناسب است.

از این رو انواع مختلف شیرینی تیتابی درجه یک را ارزان‌تر از شرکت‌ها و قنادی های دیگر از ما بخرید.قطعا همگی می دانیم که هر چند که مقدار خرید شیرینی شما بیشتر باشد قیمت آن نیز ارزان تر خواهد بود.

قیمت شیرینی خشک برای عروسی

درگذشت شیرینی ها ظاهری ساده تر و یک شکل داشتند, ولی امروزه استاد کاران شیرینی پزی توانسته اند با تکیه بر تجربه و خلاقیتی که دارند و با استفاده از انواع متنوعی از قالبها و دستگاهای شیرینی پزی شیرینی های خشک بسیار زیبا, شکیل و خوشمزه ای را تولید کرده و به بازار عرضه نمایند.

به طور مثال در گذشته فقط یک نوع شیرینی نارگیلی داشتیم ولی امروزه شیرینی های تخته ای نارگیلی و پای نارگیلی و انواع مختلف شیرینی های نارگیلی را می توان در قنادی ها یافتکه برای جشن های عروسی بسیار مناسب است.

بنابراین امروزه خرید شیرینی بسیار بهتر و آسان تر شده است.شرکت میکادو می‌تواند با عرضه مستقیم انواع مختلف شیرینی های خشک شما را در خرید و انتخاب برای مجالس مختلف راهنمایی کند.

بنابراین اگر برای خرید خود نیاز به مشاوره دارید حتما با ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری