انواع شیرینی ارزان قیمت

انواع شیرینی ارزان قیمت شیرینی های مختلف خشک وجود دارند که قیمت‌های بسیار ارزانی دارند. شیرینی های مانند اتریشی ،آلمانی، دانمارکی… از جمله شیرینی هایی هستند که بسیار قیمت ارزانی دارند.

 

در شرکت میکادو منظور از ارزانی قیمت مشتری مداری است وگرنه ما بهترین شیرینی ها را با ارزانترین قیمت عرضه می کنیم.
فروش روزانه ما بسیار بالا است سود خود را در فروش بالا می کنیم.

بسیاری از شرکت‌ها هستند که با ما مستقیماً در تماس هستند و بهترین نوع شیرینی را با ارزانترین قیمت از ما خریداری میکنند.

اعتماد شرکت های بزرگ دولتی و یا ممکن است خصوصی باشند به قدری به ما زیاد است که بدون مراجعه فیزیکی فقط از طریق اینترنت و از طریق تلفن از ما خرید های هنگفتی را می کنند.

این یکی از بزرگ‌ترین افتخارات شرکت میکادو می باشد.

قیمت شیرینی مکزیکی چند است؟

شیرینی مکزیکی جز آن دسته از شیرینی های خشک می باشند که با ظاهری بسیار شوید به رولت است.این شیرینی می تواند جایگزین بسیار خوبی برای شیرینی های تر میباشد.

امروزه بسیاری از شرکت ها و ارگان ها و حتی کارخانه های صنعتی برای پذیرایی از کارکنان و میهمانان خود به جای استفاده از شیرینی تر از شیرینی مکزیکی که یک شیرینی خشک بسیار زیبا و با تنوع بالایی استفاده می‌کنند.

شیرینی بسیار خوشمزه به کمک کرم کلیک در عمل کار رفته می تواند دارای طعم های مختلفی باشد و نیز می توان در تزئین ان از کاکائو ، کنجد و یا انواع مختلف ژله استفاده کرد.

شیرینی دانمارکی عمده

این شیرینی بسیار خوشمزه که مورد استقبال بسیاری از مردم ایران در تمامی مراسم ها قرار می گیرد، باید بسیار ترد و تازه باشند تا مشتریان بیشتری را به خود جلب کند.
شیرینی های دانمارکی و یا شیرینی های خشک را که شرکت میکادو تولید میکند چون به طور روزانه و تازه عرضه می‌شوند بسیار خوشمزه و فوق العاده با کیفیت هستند.
این امر باعث شده تا بسیاری از شرکت ها و ارگان ها و کارخانه های صنعتی و تولیدی دولتی و خصوصی بزرگ‌ترین خریداران شیرینی‌ها و تولیدات ما باشند.

شیرینی دانمارکی از آنجمله از شیرینی های خشکی است که فروش بسیار بالایی به صورت عمده در شرکت ما دارد.


با توجه به تجربه بالایی که در تولید شیرینی های انبوه داشته‌ایم، توانسته این هرگونه شیرینی و حکم را به صورت کاملاً و فوق العاده طور در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان عزیزمان برسانیم و این باعث شده تا مشتریان ما از ما رضایت کامل را داشته باشند.

انواع شیرینی ارزان قیمت

ارزان بودن قیمت شیرینی ها قطعاً برای مشتریان یک امر بسیار جذاب و مهم است. ولی باید در نظر گرفت که هر ارزانی ،خوب نیست.قطعاً کیفیت حرف اول را در خرید شیرینی می زند، بنابراین از نظر ما قیمت در مرتبه دوم قرار می گیرد.

شرکت میکادو سعی کرده تا با عرضه شیرینی های خشک فوق العاده تازه و خوشمزه، ارزان ترین قیمت ها را نیز به مشتریان خود عرضه کند.

ما به شما پیشنهاد می کنیم حداقل یکبار ما را امتحان کنید تا تازگی و خوشمزه گی و طعم خارق‌العاده شیرینی های ما باعث شود شما نیز به یکی از پرطرفدار ترین مشتریان ما تبدیل شوید.

جدیدترین شیرینی عید امسال

هر ساله تعدادی شیرینی خشک به عنوان شیرینی جدید توسط استادکاران شیرینی پزی به جمع خانواده شیرینی های خشک اضافه می شود.
البته شیرینی های قدیمی مانند قرابیه، نارگیلی، آلمانی و نخودچی جزء شیرینی هایی هستند که هرگز قدیمی نمی شوند و طرفداران زیادی را در کل ایران دارند.

اشتراک گذاری