بازار انلاین فروش انواع شیرینی دانمارکی

بازار انلاین فروش انواع شیرینی دانمارکی تهیه شده در محیطی کاملا بهداشتی با مواد اولیه بسیار مرغوب و قیمتی بی نظیر در شرکت میکادو داغ است.

شما عزیزانی که فرصت کافی برای خرید شیرینی بسته بندی شده را ندارید، ما انواع شیرینی دانمارکی جدید را در شرایطی بسیار بهداشتی و مطمئن و با وسواس بالا برای شما ارسال میکنیم.

خرید آنلاشیرینی برای تمام عزیزانی که مشغله کاری بالای دارند از طرفی می خواهند برای پرسنل و کارکنان شرکت یا کارخانه ی خود شیرینی های عالی و با کیفیت تهیه کنند، بهترین گزینه است.

شما منتظر تحویل گرفتن بهترین شیرینی خشک به صورت رایگان (چنانچه وزن سفارش شما بالا باشد ) در ادرس مورد نظر باشید.

قیمت شیرینی دانمارکی سال ۹۹

قیمت شیرینی دانمارکی در سالهای اخیر با گران شدن مواد اولیه تهیه شیرینی و دستمزد استاد کاران و گارگران بسیار بالا رفته است.

ولی ما به شما این نوید را میدهیم که در صورتی که سفارشات بالای 50 کیلوداشته باشید، ما به شما مشتری عزیز قیمت را حتی پایین تر از قیمت اتحادیه محاسبه میکنیم.

البته باید خاطر نشان کنیم که اگر شما مخاطب عزیز از مشتریان دائم ما گردید قطعا و حتما از تخفیفات و خدمات ویژه ما برخوردار خواهید شد.

لطفا این فرصت را از خود و ما دریق نکنید چون ما به کار خود مطمئنیم هستیم و میدانیم که با یک با خرید از ما ، قطعا و حتما شما را نمک گیر خواهیم کرد.

بازار انلاین فروش انواع شیرینی دانمارکی

با توجه به اینکه شیرینی دانمارکی جزء شیرینی های خشک بسیار پر طرفدار است ولی زمانی لذت خوردن آن چند برابر می شود که به قول معروف داغ داغ باشد.

مزیت بزرگ شرکت میکادو در تولید انواع مختلف شیرینی خشک ، در تازگی و ترد بودن آن است چون شیرینی های شرکت ما از قبل سفارش داده میشوند و سفارشات مخصوص هر مشتری در همان روز تحویل تهیه و تولید می شود.

هر کیلو شیرینی دانمارکی چند عدد است ؟                                                                                             25 الی 30 عدد

شما میتوانید با ارسال پیام در واتساپ یا تلگرام و یا با شماره تلفن 09122255713 برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش تماس حاصل نمایید.

ارزانترین قیمت شیرینی خشک سال 99 برای شرکت ها و سازمان ها

معمولا خرید شیرینی عید برای پرسنل و کارکنان یک رسم عالی و پسندیده است که اکثر شرکت های بزرگ همچون شرکت های خودرو سازی و کارخانه های صنعتی هر ساله در اواخر اسفند ما مبادرت به انجام آن می نمایند.

شیرینی های خشک بسیار خوشمزه و لذیذی با ماندگاری بالا در شرکت میکادو تولید میشود که به شرح زیر است:

  • شیرینی آلمانی
  • شیرینی مشهدی
  • شیرینی سویسی
  • شیرینی مربایی
  • شیرینی زبان
  • شیرینی پاپیون
  • شیرینی نخودچی
  • انواع مختلخ شیرینی خانگی. . . .

قیمت شیرینی خانگی عید ۹۹ با افت بسیار زیادی به خاطر ویروس کرونا مواجه شد تا جایی که بسیاری از قنادی ها و کارگاه های کوچک شیرینی های خود را با قیمت نان خشک به فروش رساندند.

ما به شما اطمینان میدهیم بسته بندی شیرینی عید را کاملا بهداشتی و شیک با قیمتی بسیار مناسب در شرایطی عالی به شما تحویل دهیم.

اشتراک گذاری