جدید ترین قیمت فروش شیرینی عید در تهران

جدید ترین قیمت فروش شیرینی عید در تهران با کیفیتی عالی و ارسال رایگان برای سازمان ها ، شرکت های خودرو سازی و کارخانه های صنعتی اعلام شد.

 

براساس تصمیم جدید هیئت مدیره شرکت میکادو، قیمت شیرینی های خشک سفارش داده شده توسط مشتریانی که در تعداد بالا خرید می کنند پایین تر از قیمت مصوب اتحادیه محاسبه میشود.

با توجه به اینکه در کشور ما بجز عید نوروز اعیاد دیگری همچون میلاد ائمه، عید سعید فطر ،عید قربان و جشن روز 22 بهمن . . . نیز وجود دارند طبق رسم هر ساله بسیاری از شرکت ها و سازمان ها مبادرت به خرید شیرینی می کنند.

البته تفاوتهای در نوع سفارشات شما مشتریان عزیز وجود دارد ،آن هم در نوع توزیع شیرینی های خشک میان پرسنل و کارکنان میباشد.

بسیاری از مشتریان ما به جای پذیرایی در محل کار ترجیح میدهد به هر یک از کارکنان خود شیرینی های بسته بندی شده هدیه دهند.

قیمت شیرینی خشک سال 99

ارزانترین شیرینی پیشنهادی ما که به عنوان شیرینی ساده و کم هزینه محسوب می شوند به شرح زیر است:

  1. شیرینی دانمارکی
  2. شیرینی مکزیکی
  3. شیرینی کشمشی
  4. شیرینی پای سیب
  5. شیرینی پای نارگیلی
  6. شیرینی تخته ای نارگیلی

البته باید خاطر نشان کنیم که قیمت هر کیلو شیرینی بهشتی که در زمره شیرینی های خشک بسیار پر طرفدار در ایام نوروز می باشد و بسیارماندگار و مقرون به صرفه است همانند شیرینی های خشک دیگر محاسبه می شود.

ما منتظر تماس های شما عزیزان هستیم تا بهترین خدماتمان را به شما ارائه کنیم.

جدیدترین قیمت فروش شیرینی عید در تهران

قیمت شیرینی عید 99 با توجه به بسته شدن تمامی قنادی ها و گارگاه ها به دلیل وجود قرنطینه بدون تغییر باقی ماند به طوری که در بسیاری از شهرها بودند کسانی که شیرینی های تولید شده را به قیمت نان خشک به فروش رساندند.

اگر شما می خواهید از قیمت انلاین شیرینی مطلع شوید هر چه زودتر با ما تماس حاصل نمایید تا مشاوران ما به تمامی سوالات شما پاسخ دهند.

باید به شما این نوید را بدهیم که ما به تازگی بخش خرید کیک آنلاین را نیز راه اندازی نموده ایم.

قیمت شیرینی تارت میوه ای برای شرکت ها

شیرینی خشک تارت میوه ای دو مدل است که در شکل و ظاهر متفاوت تولید میشود که مناسبترین مدل ان برای پذیرایی در شرکتهای مانند خودرو سازی و کارخانه های صنعتی، مدل تهیه شده با خمیر لایه لایه هست.

این شیرینی خشک بسیار خوشمزه و مقوی که با تغییر فصل رنگ میوه های به کار برده شده در آن نیز تغییر میکند در شرکت میکادوبه کمک استاد کاران بسیار ماهر  تهیه و تولید می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش هر چه زودتر با ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری